Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca Energetyczny - Fotowoltaika

HelioExpert Sp. z o.o. Sp.kO firmie

  • Kutno, Łódź, Opoczno, Piotrków Trybunalski, Radomsko, Sieradz, Skierniewice, Tomaszów Mazowiecki, Wieluń

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

- budowanie relacji z klientami B2C B2B

- doradztwo przy doborze najlepszego rozwiązania dla klienta

- podpisywanie umów handlowych

- budowanie swojej bazy danych i pozyskiwanie nowych kontaktów

- praca w systemie CRM

- uczestniczenie w szkoleniach organizowanych przez firmę,

- współpraca z działem technicznym

Nasze wymagania

- znasz wartość pieniądza i wiesz o tym, że „to jest ten moment”

- posiadasz doświadczenie w pracy z klientem indywidualnym lub biznesowym

- jesteś osobą kreatywną i konsekwentną w działaniu

- interesuje Cię branża OZE lub chcesz ją poznać

- masz dość skakania z firmy do firmy za większą prowizją

- umiesz organizować swoją pracę i jesteś samodzielny w działaniu

- jesteś otwarty(a) na nową wiedzę i naukę nowych umiejętności

- lubisz pracować w dynamicznym i pozytywnym zespole, zorientowanym na wspólny i indywidualny cel

- masz prawo jazdy

To oferujemy

- pracę w firmie z wieloletnim doświadczeniem

- podstawę i wysokie wynagrodzenie premiowe

- prawdopodobnie najlepszą stawkę za sprzedany kwp

- niezbędne narzędzia pracy

- wsparcie doświadczonego managera, posiadającego doskonałą znajomość rynku

- paczkę leadów każdego miesiąca

- bardzo dobry sprzęt w dobrej cenie

  • Benefity

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • świetna lokalizacja

  • wynagrodzenie podstawowe + system premiowy

HelioExpert Sp. z o.o. Sp.k

HelioExpert istnieje już 10 lat! Jest jedną z wiodących firm w kraju, dostarczającą rozwiązania z zakresu instalacji fotowoltaicznych dla gospodarstw domowych oraz firm. Od wielu lat współpracuje m.in. z ENEA i Viessmann.

Przewiń do profilu firmy

Czym wyróżniamy się na rynku:

  • jesteśmy stabilną firmą z 10 letnim doświadczeniem w branży – to rzadkość

  • jeżeli wiesz już, że w tej branży zarabia się dużo, to wiedz że można więcej

  • terminowością dostaw produktów i montażu do klienta

  • współpracujemy z największymi graczami z rynku energetycznego (gorące leadowanie)

  • najlepsi Doradcy zarabiają 20k-30k netto miesięcznie