Ta oferta pracy jest nieaktualna od 220 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca Energetyczny Klienta Biznesowego

  • śląskie
  • Specjalista
  • 2017-10-13

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Ardezja Spółka z o.o.

    Region: śląskie
    EnergyDeal poszukuje pracowników na stanowisko Doradcy Klienta Energetycznego na terenie województwa Śląskiego i Opolsliego.

    Dana oferta skierowana jest do osób, którzy chcą zdobyć doświadczenie, wiedzę, umiejętności oraz coś w życiu osiągnąć.

    Opis stanowiska:
    • doradztwo oraz aktywna sprzedaż usług energetycznych i gazowych,
    • budowanie i utrzymywanie relacji z Klientami,
    Tworzymy ambitny zespół, dla których sprzedaż nie ma tajemnic i nie zna granic oraz sprawia niesamowitą dumę i frajdę.

    Poszukujemy osób chętnych do podjęcia z nami wyłącznie długoterminowej współpracy. Każde CV jest głęboko analizowane i nie pozostaje bez odpowiedzi.

    Wszystkie niezbędne informacje oraz szczegóły podjęcia współpracy zostaną udzielone podczas spotkania z dyrektorem.
    Wymagamy:
    • dyspozycyjności od poniedziałku do piątku,
    • komunikatywności i łatwości w nawiązywaniu kontaktów,
    • punktualności,
    • wysokiej kultury osobistej,
    • pozytywnego nastawienia na cele zawodowe,
    • prawo jazdy,
    • doświadczenie sprzedaży EE mile widziane,
    Gwarantujemy:
    • pracę pełną wyzwań w dynamicznie nowoczesnej rozwijającej się branży,
    • wysokie zarobki MM
    • motywujący system wynagrodzeń / przejrzysty i prostu sposób wynagradzania najlepszych,
    • możliwość rozwoju osobistego,
    • bezpłatny pakiet różnorodnych szkoleń zawodowych, sprzedażowych,
    • wsparcie merytoryczne ze strony wyspecjalizowanej i profesjonalnej kadry managerskiej.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    CV.