Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca energetyczny

Hydro NRG Sp. z o.o.

  • opolskie

    opolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa o dzieło, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów

Twój zakres obowiązków

  • pozyskiwanie nowych klientów

  • kontakt osobisty z klientami

  • przedstawianie oferty firmy

  • negocjowanie warunków zawieranych umów i monitorowanie procesu zawierania umowy

Nasze wymagania

  • Poszukujemy osoby, która:

  • jest otwarta i wykazuje dużą swobodę w komunikacji

  • jest silnie zorientowana na realizację celów

  • odznacza się wysoką kulturą osobistą

  • myśli, że sprzedaż jest odpowiedzią na potrzeby klientów

  • ma doświadczenie w sprzedaży B2C

  • jeździ autem (posiada czynne prawo jazdy kat. B)

To oferujemy

  • praca w nowoczesnej, prężnie rozwijającej się firmie

  • realne zarobki powyżej 10 tys. zł miesięcznie

  • gwarantowana podstawa i najwyższe premie na rynku

  • nienormowany czas pracy – to Ty decydujesz kiedy pracujesz

  • szeroki asortyment oferowanych produktów i modeli (pompy ciepła, fotowoltaika, samochody elektryczne, ładowarki do EV, banki energii)

  • wysokie stany magazynowe = ultraszybkie realizacje = ultraszybka wypłata premii (pompy ciepła 30 dni, fotowoltaika 14 dni)

  • realny wpływ na rozwój firmy - krótka ścieżka decyzyjna

  • możliwość rozwoju zawodowego w wyniku rekrutacji wewnętrznej

  • szkolenia branżowe i spotkania integracyjne

  • prywatna opieka medyczna

  • bilety na mecze HydroTruck Radom

  • Benefity

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Serio – to my! Hydro Energy należy do grupy Hydro-Truck istniejącej na rynku 23 lata. Mamy bardzo bogate doświadczenie w montażu różnego typu instalacji. Tylko na przestrzeni ostatniego roku zrealizowaliśmy ich ponad 2500.

Chcesz pracować w firmie zupełnie innej niż wszystkie? Gdzie niestandardowe podejście jest standardem a atmosfera is a key? Firmie, która dba o swoich ludzi tak, jak o środowisko? Gdzie wierzymy w to, co sprzedajemy, stawiamy na ciągły rozwój i lubimy pomagać? Jeśli tak - nie wahaj się i aplikuj.

Przewiń do profilu firmy