Doradca Energetyczny PGE

  • dolnośląskie
  • Specjalista
  • powyżej 15 tys. zł brutto
  • 2018-01-10
  • Ważna jeszcze 16 dni (do 2018-02-09)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Sinergia Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa

SINERGIA Sp. z o.o. Sp. K. Autoryzowany Agent PGE  jest firmą skoncentrowaną na oszczędności u klienta biznesowego. Zajmujemy się obniżaniem kosztów związanych m.in z energią elektryczną.

Region: dolnośląskie
Wynagrodzenie: powyżej 15 tys. zł

Opis stanowiska:

  • Obsługa klienta z zakresu energii elektrycznej,
  • Redukcja kosztów dystrybucyjnych jak i sprzedażowych
  • Pozyskiwanie nowych klientów
  • Budowanie relacji z klientem
  • Realizacja planów sprzedażowych

Wymagania:

  • Lubisz poznawać nowych ludzi i budować z nimi długie, solidne relacje
  • Masz aspiracje i silnie określone cele w życiu
  • Chcesz próbować nowych rzeczy, możliwość
  • Jesteś osobą entuzjastyczną
  • Posiadasz doświadczenie w branży energetycznej, OZE, Ubezpieczenia, GSM (to będzie bardzo mile widziane)
  • Posiadasz doświadczenie w sprzedaży B2B
  • Preferowana zatrudnienie - umowa współpracy (własna działalność albo gotowość do jej założenia)

Oferujemy:

  • Najatrakcyjniejszy system prowizyjny (największe firmy płacą najwięcej)
  • Przejrzystą ścieżkę kariery i awansu
  • Możliwość budowania własnej grupy sprzedażowej (subagent lub kierownik sprzedaży)
  • CRM
  • Wsparcie backoffice: przygotowywanie i skuteczne procesowanie umów, obsługa posprzedażowa klienta
  • Samochód służbowy po okresie próbnym (3 m-c)
  • Możliwość uzyskania prowizji z różnych produktów.

Wsparcie sprzedaży:

  • Wsparcie telemarketingu w pełnym wymiarze (umawianie spotkań, asystentka handlowca)
  • Szkolenia i coachingi produktowe, sprzedażowe prowadzone przez certyfikowanego trenera sprzedaży.