Ta oferta pracy jest nieaktualna od 249 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca Energetyczny PGE

  • dolnośląskie
  • Specjalista
  • powyżej 15 tys. zł brutto
  • 10.01.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Sinergia Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa

    SINERGIA Sp. z o.o. Sp. K. Autoryzowany Agent PGE  jest firmą skoncentrowaną na oszczędności u klienta biznesowego. Zajmujemy się obniżaniem kosztów związanych m.in z energią elektryczną.

    Region: dolnośląskie
    Wynagrodzenie: powyżej 15 tys. zł

    Opis stanowiska:

    • Obsługa klienta z zakresu energii elektrycznej,
    • Redukcja kosztów dystrybucyjnych jak i sprzedażowych
    • Pozyskiwanie nowych klientów
    • Budowanie relacji z klientem
    • Realizacja planów sprzedażowych

    Wymagania:

    • Lubisz poznawać nowych ludzi i budować z nimi długie, solidne relacje
    • Masz aspiracje i silnie określone cele w życiu
    • Chcesz próbować nowych rzeczy, możliwość
    • Jesteś osobą entuzjastyczną
    • Posiadasz doświadczenie w branży energetycznej, OZE, Ubezpieczenia, GSM (to będzie bardzo mile widziane)
    • Posiadasz doświadczenie w sprzedaży B2B
    • Preferowana zatrudnienie - umowa współpracy (własna działalność albo gotowość do jej założenia)

    Oferujemy:

    • Najatrakcyjniejszy system prowizyjny (największe firmy płacą najwięcej)
    • Przejrzystą ścieżkę kariery i awansu
    • Możliwość budowania własnej grupy sprzedażowej (subagent lub kierownik sprzedaży)
    • CRM
    • Wsparcie backoffice: przygotowywanie i skuteczne procesowanie umów, obsługa posprzedażowa klienta
    • Samochód służbowy po okresie próbnym (3 m-c)
    • Możliwość uzyskania prowizji z różnych produktów.

    Wsparcie sprzedaży:

    • Wsparcie telemarketingu w pełnym wymiarze (umawianie spotkań, asystentka handlowca)
    • Szkolenia i coachingi produktowe, sprzedażowe prowadzone przez certyfikowanego trenera sprzedaży.