Logo Pracuj.pl

Doradca Energetyczny – Sieć Agencyjna

Columbus Energy S.A.O firmie

  • lubuskie
    lubuskie
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • oferowanie rozwiązań alternatywnych dla nowych przepisów - BILANSOWANIE 1:1
  • aktywne pozyskiwanie Klienta indywidualnego i biznesowego w dowolnej lokalizacji
  • samodzielne budowanie bazy Klientów i odbywanie spotkań z pozyskanymi Klientami
  • sprzedaż innowacyjnych produktów OZE : fotowoltaika, pompy ciepła, magazyny energii, energia elektryczna, ładowarki do samochodów elektrycznych, auta elektryczne
  • kompleksową obsługę Klientów w zakresie analizy potrzeb oraz sporządzania ofert przy pełnym wsparciu wyspecjalizowanych służb Columbusa

Nasze wymagania

  • widzisz szansę dla siebie w dynamicznych zmianach na rynku OZE
  • posiadasz doświadczenie sprzedażowe - w branży energetycznej lub poza nią
  • chcesz być częścią dynamicznego zespołu sprzedażowego
  • poszukujesz stabilnego i rozwojowego na lata sposobu na zarabianie, który gwarantuje Ci lider rynkowy
  • chcesz stać się częścią potężnego Columbusowego Teamu i czuć jego wsparcie

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o: wysokie prowizje i systemy premiowe na kontrakcie B2B lub na umowę zlecenie
  • karty paliwowe, konkursy sprzedażowe, wyjazdy zespołowe itp.
  • szkolenia, coaching, stały rozwój kompetencji
  • dostęp do columbusowych systemów sprzedażowych i CRM, ofertowanie, wizualizacje itp.
  • współpraca na podstawie umowy agencyjnej B2B
  • praca z klientem indywidualnym i biznesowym, z jednostkami samorządowymi i sektorem sakralnym
  • doskonale sprzedające się produkty OZE w zakresie nowych technologii

Benefity

  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne

Columbus Energy S.A.

Jesteśmy najczęściej wybieranym dostawcą domowej fotowoltaiki w Polsce – oferujemy nowoczesne i ekologiczne rozwiązania dla domów, firm i rolników. Dostarczamy kompleksową obsługę klienta oraz opiekę posprzedażową.

Tworzymy zespół ludzi, którzy wierzą, że dzięki energii ze Słońca nasz świat może być lepszy – zarówno pod względem ekologii, jak i ekonomii.

Oferujemy Klientom dostęp do przyszłości – poprzez instalacje fotowoltaiczne, magazyny energii oraz pompy ciepła. Rozwijamy też rozwiązania dla elektromobilności.

Doradca Energetyczny – Sieć Agencyjna, lubuskie