Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca Energetyczny SME

INSTAL SOLAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • łódzkie

    łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 2 dni temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • sprzedaż i negocjacje innowacyjnych produktów z sektora energii elektrycznej,

  • przygotowanie analiz i propozycji ofertowych dla klientów z sektora małych i średnich przedsiębiorstw

  • odpowiedni dla klienta dobór usług dodatkowych, optymalizujących jego zużycie energii

  • dbanie o zachowanie najwyższych standardów obsługi klienta

  • raportowanie wyników sprzedaży

  • uczestnictwo w rozwoju i budowanie marki na polskim rynku.

Nasze wymagania

  • minimum 5-letnie doświadczenie w sprzedaży produktów/usług do klienta biznesowego – jeśli jest to sektor energii będzie to dodatkowy atut

  • wiedza z zakresu sprzedaży bezpośredniej oraz obsługi klienta

  • wysoka kultura osobista, wiedza oraz świadomość, co oznacza „orientacja na klienta”

  • umiejętność zbudowania trwałej relacji biznesowej

  • doświadczenie

  • zdolności negocjacyjne

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • strefa relaksu

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników

Instal Solar to firma, której celem jest kompleksowa obsługa klientów w zakresie sprzedaży i wykonania instalacji fotowoltaicznych dla klientów indywidualnych, biznesowego oraz gospodarstw.

Jesteśmy prężnie działającą firmą w całym kraju. Posiadamy własne Call Center. Pracujemy na komponentach najwyższej klasy. Tworzymy zespół ludzi, którzy wierzą, że dzięki energii słonecznej nasz świat może być lepszy – zarówno pod względem ekologii, jak i zaoszczędzonych finansów.

Jednak nie stoimy w miejscu i cały czas rozszerzamy nasz obszar sprzedaży partnerskiej.

W związku z powyższym chcielibyśmy zaprosić Państwa do współpracy.

Przewiń do profilu firmy