Logo Pracuj.pl

Doradca Energetyczny - Specjalista ds. Fotowoltaiki

LONG ENERGY sp. z o.o.O firmie

  • Katowice
    Katowice, śląskie
  • kontrakt B2B, umowa agencyjna
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

Szukamy Ciebie jeżeli:

Chcesz zarabiać godne pieniądze

Jesteś osobą komunikatywną i otwartą

Posiadasz sukcesy w sprzedaży bezpośredniej

Posiadasz zdolności negocjacyjne i handlowe

Wykazujesz chęć rozwoju zawodowego

Lubisz rywalizacje i stawianie sobie wysokich celów

Nasze wymagania

Oczekujemy od Ciebie:

Wysokiej kultury osobistej

Determinacji w działaniu, samodyscypliny i chęci do pracy

Umiejętności nawiązywania i utrzymywania relacji z klientami

Organizacji pracy

Prawa jazdy kat. ,, B "

Dyspozycyjności

To oferujemy

Oferujemy:

Pracę w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie na rynku OZE

Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie

Kompleksowe wdrożenie i system szkoleń

Wsparcie doświadczonego zespołu technicznego

Produkt najwyższej jakości na rynku

Umawiane spotkania z klientami

Leady sprzedażowe

Awans dla najlepszych

Konkursy motywacyjne z atrakcyjnymi nagrodami

Brak korporacyjnej polityki firmy

O nas

Long Energy to ludzie !!! Jesteśmy firmą stawiającą na ambitny i zgrany zespół. Nasza firma funkcjonuje w prężnie rozwijającej się branży OZE. Dołącz do NAS !!!

Doradca Energetyczny - Specjalista ds. Fotowoltaiki, Katowice