Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca Energetyczny - Specjalista ds. Fotowoltaiki/ Pomp Ciepła

LONG ENERGY sp. z o.o.

10 00050 000 netto (+ VAT) / mies.
  • łódzkie

    łódzkie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • kontrakt B2B, umowa agencyjna
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Szukamy Ciebie jeżeli:

  • Jesteś osobą komunikatywną i otwartą

  • Posiadasz sukcesy w sprzedaży Fotowoltaiki i Pomp Ciepła

  • Posiadasz zdolności negocjacyjne i handlowe

  • Wykazujesz chęć rozwoju zawodowego

  • Lubisz rywalizacje i stawianie sobie wysokich celów

Nasze wymagania

  • Oczekujemy od Ciebie:

  • Wysokiej kultury osobistej

  • Determinacji w działaniu, samodyscypliny i chęci do pracy

  • Umiejętności nawiązywania i utrzymywania relacji z klientami

  • Organizacji pracy

  • Prawa jazdy kat. ,, B "

  • Dyspozycyjności

To oferujemy

  • Pracę w stabilnej firmie działającej na rynku OZE

  • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie

  • Kompleksowe wdrożenie i system szkoleń

  • Wsparcie doświadczonego zespołu technicznego

  • Samochód służbowy

  • Produkt najwyższej jakości na rynku

  • Umawiane spotkania z klientami

  • Leady sprzedażowe

  • Awans dla najlepszych ( tworzenie własnej struktury)

  • Konkursy motywacyjne z atrakcyjnymi nagrodami (wycieczki, telefony, laptopy)

  • Brak korporacyjnej polityki firmy

  • Zatrudnimy również grupy Handlowe

O nas

Long Energy to ludzie !!! Jesteśmy firmą stawiającą na ambitny i zgrany zespół. Nasza firma funkcjonuje w prężnie rozwijającej się branży OZE. Dołącz do NAS !!!