Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Doradca Energetyczny - Specjalista ds. Fotowoltaiki

GREEN ENERGY ZONE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Toruń, Bydgoszcz

  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • kontrakt B2B, umowa agencyjna
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Poszukujemy ludzi, którzy wraz z nami będą Tworzyć elitarną grupę sprzedaży agencyjnej.

Nasze wymagania

  • jesteś osobą miłą i komunikatywną

  • prowadzisz działalność gospodarczą lub jesteś gotowy ją założyć

  • potrafisz znaleźć i pozyskać nowych klientów a relacje biznesowe przychodzą Ci z łatwością B2C, B2B)

  • znasz sztukę negocjacji i interesuje Cię tematyka sprzedaży

  • wiesz co to savoir vivre w biznesie i dbasz o wysokie standardy - nie tylko w podejściu do klienta ale także jakości przygotowanej dla niego oferty i dopasowaniu usługi

  • takie sprawy jak cold calling, ofertowanie i organizacja własnej pracy nie są dla Ciebie nowością

  • plany sprzedażowe działają na Ciebie mobilizująco a realizacja celów to dla Ciebie frajda

  • masz prawo jazdy kat B i jesteś mobilny

  • znajomość rynku i branży fotowoltaiki będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • pracę z liderem rynku OZE w Polsce

  • profesjonalne szkolenie z zakresu fotowoltaiki

  • udział w szkoleniach branżowych i zawodowych

  • swobodę w działaniu - jeśli jest z Tobą kontakt online to nie musimy się widzieć codziennie w biurze

  • pracę w energicznym młodym zespole i realny wpływ na budowanie naszych struktur

  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne – bez górnej granicy

  • możliwość zbudowania własnego zespołu sprzedażowego (mile widziani menagerowie posiadający swoje zespoły sprzedażowe)

GREEN ENERGY ZONE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

W Green Energy Zone zajmujemy się dostarczaniem klientom indywidualnym i komercyjnym profesjonalnego rozwiązania pod klucz w zakresie dostaw słonecznych systemów fotowoltaicznych, pomp ciepła, klimatyzatorów i szeregu usług dodatkowych. Wszystko po to, aby zmaksymalizować wartość zielonej energii dla naszych klientów i wspólnie tworzyć lepszą przyszłość.

Przewiń do profilu firmy

CV oraz list motywacyjny opisujący w kilku zdaniach dlaczego powinniśmy się z Tobą skontaktować, proszę kierować do nas za pośrednictwem portalu Pracuj.pl