Ta oferta pracy jest nieaktualna od 152 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca Finansowo - Ubezpieczeniowy

  • Kędzierzyn-Koźle, Strzelce Opolskie, Olesno, opolskie
  • Specjalista
  • 22.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Dwuzawodowiec – czyli podwojenie zarobków

    Miejsce pracy: KĘDZIERZYN KOŹLE, OLESNO, STRZELCE OPOLSKIE
    Jesteśmy spółką z grupy MetLife Inc., wiodącej światowej firmy oferującej ubezpieczenia, renty kapitałowe i programy świadczeń pracowniczych. Poprzez swoje spółki MetLife zajmuje czołową pozycję w Stanach Zjednoczonych, Japonii, Ameryce Łacińskiej, Azji Wschodniej, Europie i na Bliskim Wschodzie.

    Korzystamy z międzynarodowego doświadczenia MetLife Inc. oraz profesjonalizmu
    i zaangażowania pracowników i partnerów biznesowych.

    Opis stanowiska: Doradca finansowo – ubezpieczeniowy:

    Będziesz odpowiedzialny za budowanie długoterminowych relacji z klientami w zakresie:

    • Obsługi klienta,
    • Badania potrzeb klientów i doradztwa w zakresie doboru najkorzystniejszej oferty,
    • Wykonywania czynności związanych z zawieraniem umów ubezpieczeniowych,
    • Budowania portfela klientów.

    Jeśli prowadzisz własny biznes lub pracujesz dla kogoś?  Jeśli codziennie spotykasz się z klientami, sprzedajesz, negocjujesz?  Jeśli jesteś doradcą w nieruchomościach? Sprzedajesz leasingi?  Sprzedajesz kredyty? Sprzedajesz polisy majątkowe? Jeśli pracujesz w ramach franczyzy?

    Dołącz do nas jako dwuzawodowiec. Nie musisz rezygnować ze swojej aktualnej pracy.

    Akceptujemy dwuzawodowców.

    Cel biznesowy – Menedżer Zespołu Sprzedawców.

    Rozpoczynając współpracę z nami otrzymujesz:

    • możliwość zbudowania własnego biznesu ubezpieczeniowego bez wkładu finansowego
    • profesjonalne doradztwo z zakresu produktów zdrowotnych, ubezpieczeniowych i finansowych,
      dla klientów biznesowych i indywidualnych
    • wiedzę i rozwój poprzez szeroki pakiet szkoleń
    • pracę w nowoczesnej i renomowanej Firmie, będącej liderem na rynku ubezpieczeń na życie

    Oferujemy:

    • 24 miesięczne finansowe wsparcie „pas startowy”, zgodnie z zapisami w Ścieżce Kariery
    • dodatkowe, wysokie wynagrodzenie bonusowe i premiowe uzależnione od wyników Twojej pracy
    • opieka mentora w osobie Menedżera Zespołu
    • kartę opieki medycznej i multisport jako benefit dla aktywnych sprzedawców
    • równowagę pomiędzy życiem prywatnym a pracą
    • bezpośrednia Umowa Agencyjna z MetLife TUNŻiR S.A. bez klauzuli wyłączności
    • gotowość do współpracy w ramach Działalności Gospodarczej lub rozszerzenia jej jeśli już jest aktywna

    Oczekujemy:

    • wykształcenia min. średniego
    • mile widziane doświadczenia  w sprzedaży bezpośredniej lub w branży finansowej
    • praktycznej znajomości MS Office, Internet, poczta elektroniczna
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Skontaktujemy się tylko z osobami spełniającymi wyszczególniony w ogłoszeniu profil.

    Największy światowy Lider w swojej branży

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662), oraz w przyszłości w związku z nadchodzącymi zmianami w procesie administrowania danymi do procesów rekrutacji.

    Administratorem danych osobowych  jest Adam Albrewczyński z siedzibą w 40-855 Katowice przy ul. Szewczenki 8.
    Na podstawie przepisu prawa możemy przetwarzać dane osobowe w celu wykonania czynności niezbędnych w celu przeprowadzenia oceny osób pragnących nawiązać współpracę z administratorem danych lub z innym podmiotem za pośrednictwem administratora, w tym weryfikacji kompetencji. Podanie nam danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu przeprowadzenia procesu niezbędnego do nawiązania współpracy. Dane osobowe będziemy przetwarzać w czasie niezbędnym do realizacji procesu wyboru podmiotu do podjęcia współpracy. Jeżeli została udzielona odrębna zgoda, dane będą przetwarzane także w toku przyszłych procesów wyboru podmiotu do podjęcia współpracy. Możemy przekazać dane osobowe podmiotom, które świadczą dla nas usługi niezbędne do wykonania umowy a także podmiotom trzecim, które będą zainteresowane nawiązaniem współpracy z osobami, które przeszły proces wyboru podmiotu do podjęcia współpracy. Osoba, której dane przetwarzamy ma prawo: dostępu do danych, poprawiania danych, przenoszenia danych, wycofania zgody na przetwarzanie, ograniczenia przetwarzania, żądania usunięcia swoich danych, wyrażenia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania danych. Wycofanie zgody na przetwarzanie nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przez nas danych osobowych, zanim ta zgoda została wycofana. Osoba, która udostępnia nam swoje dane ma prawo zgłosić skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Pytania związane z przetwarzaniem przez nas danych osobowych prosimy kierować na adres e-mail: [email protected]