Ta oferta pracy jest nieaktualna od 14 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca Finansowy

  • Białystok, podlaskie
  • Specjalista
  • 08.08.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Cześć, jesteśmy Oney!

    Od lat z powodzeniem budujemy swoją pozycję na rynku finansowym w Polsce i na świecie, a motto, które napędza nas do działania brzmi: Chcieć - znaczy Móc!

    Dobieramy rozwiązania finansowe i ubezpieczeniowe z szerokiej oferty naszych partnerów. Nasze Punkty znajdują się w sieci sklepów Auchan oraz Leroy Merlin.

    Dołącz do nas jako:

    Miejsce pracy: Białystok

    Twoje zadania:

    • Prowadzenie aktywnej sprzedaży produktów finansowych na terenie Punktu i sklepu (karty kredytowe, kredyty, konsolidacje, ubezpieczenia)
    • Obsługa Klientów w punkcie
    • Bieżący kontakt telefoniczny z Klientami
    • Realizacja indywidualnych celów sprzedażowych i jakościowych

    Twoje kompetencje:

    • Umiejętność przekonywania
    • Szybkie przyswajanie wiedzy
    • Otwartość na ludzi
    • Wytrwałość
    • Nastawienie na wynik
    • Samodzielność

    Oferujemy:

    • Umowa o pracę
    • Podstawa+ premia ( za każdy sprzedany produkt)
    • Pełen pakiet szkoleń przygotowujących Cię do pracy
    • Dofinansowanie do karty Multisport
    • Pakiet medyczny Luxmed
    • Dofinansowanie wypoczynku i dodatkowe pieniądze na święta
    • Nauka języków i dofinansowanie studiów
    • Ludzi wokół siebie, na których zawsze możesz liczyć
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Oferta dla:
    studentów i absolwentów bez doświadczenia