Doradca Finansowy

  • Bielsko-Biała, Cieszyn, Gliwice, Katowice, Mikołów, Racibórz, Sosnowiec, Tychy, Zabrze, Żory, śląskie
  • Specjalista
  • 03.12.2018
  • Ważna jeszcze 21 dni (do 02.01.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Każdy ma szansę, na karierę w Oney

    To możesz mieć:

    Fajne doświadczenie na start
    Nowy zawód,
    nowe perspektywy
    Umowa o pracę
    lub umowa zlecenie
    Stabilizacja i bezpieczeństwo
    zatrudnienia
    Podstawa + premia
    (sky is the limit)
    Umowa o pracę i pensja
    zawsze na czas
    Dofinansowanie do studiów
    lub nauki języków
    (płacimy za każdą sprzedaż)
    Dofinansowanie do zajęć
    sportowych
    Prywatna opieka medyczna dla Ciebie
    i dla rodziny
    Elastyczny czas pracy
    Tyle czasu, ile potrzebujesz
    na wdrożenie
    Fajną atmosferę
    Wspierający przełożeni
    Własną przestrzeń do samodzielności
    i inicjatywy
    Dodatkowe pieniądze przed świętami
    i dofinansowanie do urlopu
    Każdego dnia podpowiadamy naszym Klientom,
    jak przemienić marzenia w konkretny plan.

    Jak to robimy? Dobieramy rozwiązania finansowe i ubezpieczeniowe
    z szerokiej oferty naszych partnerów. Dzięki nim Klienci mogą więcej, żyć pełniej
    i cieszyć się świętym spokojem. Widzimy i czujemy to na co dzień – nie znamy
    lepszego powodu do satysfakcji. Gdzie to robimy?
    Nasze punkty są w sieciach Auchan i Leroy Merlin.

    i tak jak Justyna i Józek postaw pewny krok do kariery w branży finansowej

    Miejsce pracy: Bielsko-Biała, Cieszyn, Gliwice, Katowice, Mikołów, Racibórz, Sosnowiec, Tychy, Zabrze, Żory

    Twoje kompetencje:

    Umiejętność
    przekonywania
    Szybkie przyswajanie wiedzy
    Otwartość na ludzi
    Wytrwałość
    Nakręcenie na wynik
    Samodzielność

    Twoje zadania:

    Twoim celem będzie realizacja marzeń naszych Klientów - pośrednio, ale zawsze. W praktyce będziesz ich człowiekiem w świecie finansów, doradcą, któremu można zaufać i sprzedawcą, który dobierze optymalne rozwiązania. Do dyspozycji masz szeroki wachlarz produktów finansowych od kredytów i kart kredytowych po ubezpieczenia skierowane do Klientów wielkich sieci handlowych, którzy zwykle potrzebują wsparcia przy większych zakupach. Im więcej uda Ci się sprzedać, tym wyższe wynagrodzenie i szansa na awans.