Oferta pracy

Doradca Finansowy

EFL Finance SA O firmie

  • Kielce, świętokrzyskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Specjalista (Mid / Regular)
Europejski Fundusz Leasingowy

Zadania i wyzwania na stanowisku:

  • realizowanie celów sprzedażowych poprzez aktywne pozyskiwanie klientów biznesowych na lokalnym rynku
  • inicjowanie i utrzymywanie współpracy z klientami oraz partnerami firmy
  • budowanie własnego portfela klientów biznesowych oraz zarządzanie relacjami z klientami
  • identyfikowanie potrzeb inwestycyjnych klientów, negocjowanie oferty oraz finalizacja sprzedaży
  • profesjonalne doradztwo w zakresie finansowania potrzeb klienta za pomocą leasingu

Od kandydatów oczekujemy:

  • wysokiej motywacji do działania i osiągania wyników
  • umiejętności budowania relacji z klientem
  • doświadczenie w sprzedaży dla klienta biznesowego w branży leasingowej, finansowej
  • samodzielności w realizacji powierzonych zadań
  • wykształcenia min. średniego
  • prawa jazdy kat. B

Oferujemy:

  • zatrudnienie w renomowanej firmie na rynku na podstawie umowy o współpracę
  • narzędzia do realizowania celów sprzedażowych: laptop, telefon komórkowy
  • kompleksowy system szkoleń produktowych i sprzedażowych
  • wynagrodzenie podstawowe oraz atrakcyjny system premiowy uzależniony od osiąganych wyników
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy