Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1284 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca finansowy

  • Legnica, Wrocław, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 14.02.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    (umowa na zastępstwo)
    Miejsce pracy: Legnica, Wrocław

    Zadania i wyzwania na stanowisku:

    • realizowanie celów sprzedażowych poprzez aktywne pozyskiwanie klientów biznesowych
      na lokalnym rynku,
    • inicjowanie i utrzymywanie współpracy z klientami oraz partnerami firmy,
    • budowanie własnego portfela klientów biznesowych oraz zarządzanie relacjami z klientami,
    • identyfikowanie potrzeb inwestycyjnych klientów, negocjowanie oferty oraz finalizacja sprzedaży,
    • profesjonalne doradztwo w zakresie finansowania potrzeb klienta za pomocą leasingu.

    Od kandydatów oczekujemy:

    • wysokiej motywacji do działania i osiągania wyników,
    • umiejętności budowania relacji z klientem,
    • doświadczenia w sprzedaży dla klienta biznesowego (mile widziana branża: finansowa, ubezpieczeniowa, FMCG, telekomunikacyjna),
    • samodzielności w realizacji powierzonych zadań,
    • wykształcenia min. średniego,
    • prawa jazdy kat. B.

    Oferujemy:

    • zatrudnienie w renomowanej firmie na rynku na podstawie umowy na czas zastępstwa (ok. 1,5 roku),
    • możliwość uczestniczenia w rekrutacjach wewnętrznych w grupie Credit Agricole,
    • narzędzia do realizowania celów sprzedażowych: samochód, laptop, telefon komórkowy,
    • kompleksowy system szkoleń produktowych i sprzedażowych,
    • wynagrodzenie podstawowe oraz atrakcyjny system premiowy uzależniony od osiąganych wyników,
    • pakiet sportowo – rekreacyjny, opiekę medyczną.

    Legnica Aplikuj

    Wrocław Aplikuj

    Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym za pomocą aplikacji on-line.

    Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane oferty