Ta oferta pracy jest nieaktualna od 629 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca Finansowy

  • Łódź, łódzkie
  • Specjalista
  • 25.01.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Kasa Stefczyka jest największą spośród wszystkich kas w Polsce. Działamy na rynku usług finansowych od ponad 20 lat. Wielokrotnie zdobywaliśmy prestiżowe wyróżnienia przyznawane przez klientów oraz byliśmy doceniani jako pracodawca.

    Jak to robimy?

    Stawiamy na tych, którzy mają pasję i energię, następnie stwarzamy im przestrzeń do rozwoju a potem doceniamy!

    Pracuj z Nami!

    Obecnie poszukujemy Kandydata na stanowisko:

    DORADCA FINANSOWY

    Miejsce pracy: Łódź

    Zakres obowiązków:

    • pozyskiwanie i profesjonalna obsługa klienta w zakresie świadczonych usług
    • doradztwo w zakresie oferowanych usług
    • sprzedaż produktów finansowych
    • udział w akcjach marketingowych
    • sporządzanie dokumentacji w zakresie świadczonych usług i obrót pieniędzmi
    • kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe, preferowane (ekonomia, zarządzanie, finanse)
    • min. 2 letnie doświadczenie w obsłudze Klienta w branży finansowej
    • wiedza na temat kredytów detalicznych i usług finansowych
    • znajomość lokalnego rynku
    • znajomość pakietu MS Office
    • umiejętności sprzedażowe
    • umiejętność rozwiązywania problemów
    • umiejętność budowania i podtrzymywania długotrwałych relacji z klientami
    • komunikatywność, odpowiedzialność, samodzielność

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • kompleksowe szkolenie przygotowujące do pracy
    • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
    • udział w budowaniu wysokiej pozycji firmy na rynku usług finansowych

    Osoby zainteresowane powyższą ofertą prosimy o przesyłanie CV oraz listu motywacyjnego za pomocą przycisku Aplikuj.

    Łódź Aplikuj