Doradca Finansowy

EFL Finance SA

  • Opole

    Opole, opolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • aktywne pozyskiwanie i budowa własnego portfela Klientów oraz zarządzanie relacjami z Klientami i Partnerami biznesowymi

  • realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych

  • identyfikacja potrzeb inwestycyjnych Klientów, negocjowanie ofert oraz finalizacja sprzedaży

  • profesjonalne doradztwo w zakresie oferowanych produktów

Nasze wymagania

  • do naszego zespołu poszukujemy ludzi, którzy lubią sprzedaż, dobrze czują się w pracy z Klientem oraz chcą rozwijać swoją karierę w świecie finansów

  • wysoka motywacja do działania i osiągania wyników, samodzielność, wytrwałość oraz inicjatywa - będą potrzebne przy realizacji celów sprzedażowych

  • umiejętność nawiązywania i budowania trwałych relacji - to bardzo ważne w pracy z Klientami i Partnerami biznesowymi

  • otwartość na potrzeby Klienta, szacunek i odpowiedzialność – bo to kluczowe wartości w naszej firmie

  • mile widziane doświadczenie w sprzedaży oraz znajomość produktów finansowych. Jeśli jednak nie posiadasz doświadczenia - wszystkiego Cię nauczymy

  • gotowość do nauki i podnoszenia kompetencji

  • czynne prawo jazdy kat. B

  • wykształcenie wyższe - mile widziane

  • pozytywne nastawienie i poczucie humoru – bardzo wskazane :)

To oferujemy

  • zatrudnienie w stabilnej, istniejącej od 30 lat na rynku firmie

  • elastyczne podejście: pracę na podstawie UoP lub na zasadzie B2B

  • atrakcyjne wynagrodzenie (wynagrodzenie podstawowe oraz system premiowy uzależniony od osiąganych wyników)

  • szkolenia na start i kompleksowe wdrożenie

  • niezbędne narzędzia do wykonywania pracy

  • możliwość wymiany doświadczeń w ramach międzynarodowej Grupy Credit Agricole

  • możliwość rozwoju pod okiem profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem w branży

  • przyjazne i pełne szacunku miejsce pracy bez względu na wiek, płeć, stopień sprawności czy jakąkolwiek inną cechę

  • oraz niezapomniane imprezy integracyjne i eventy firmowe!

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • ryczałt na paliwo

  • preferencyjne pożyczki

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • wellbeing

  • platforma wsparcia psychologicznego

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.