Logo Pracuj.pl

Doradca Finansowy

Oney Polska S.A.O firmie

  • Toruń
    Toruń, kujawsko-pomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwał nowych Klientów oraz prowadził sprzedaż produktów na terenie Punktu i sklepu
  • Realizował indywidualne cele sprzedażowe i jakościowe
  • Utrzymywał bieżący kontakt telefoniczny z Klientami
  • Budował dobre relacje z Klientem i pomagał w realizowaniu jego potrzeb
  • Miał wpływ na elastyczne tworzenie grafików

Nasze wymagania

  • Potrafisz skutecznie realizować cele sprzedażowe
  • Dbasz o najwyższe standardy obsługi
  • Masz doświadczenie w sprzedaży
  • Cechujesz się systematycznością oraz konsekwencją w działaniu
  • Posiadasz min. wykształcenie średnie

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Premia bez limitu
  • Konkursy sprzedażowe
  • Dodatkowe pieniądze na święta
  • Dostęp do platformy językowej
  • Zdobycie doświadczeń w firmie finansowej

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów

Doradca Finansowy, Toruń