Logo Pracuj.pl

Doradca Finansowy

EFL Finance SAO firmie

  • Wałbrzych
    Wałbrzych, dolnośląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • realizowanie celów sprzedażowych poprzez aktywne pozyskiwanie klientów biznesowych na lokalnym rynku
  • inicjowanie i utrzymywanie współpracy z klientami oraz partnerami firmy
  • budowanie własnego portfela klientów biznesowych oraz zarządzanie relacjami z klientami
  • identyfikowanie potrzeb inwestycyjnych klientów, negocjowanie oferty oraz finalizacja sprzedaży
  • profesjonalne doradztwo w zakresie finansowania potrzeb klienta za pomocą leasingu

Nasze wymagania

  • wysoka motywacja do działania i osiągania wyników
  • umiejętnoścć budowania relacji z klientem
  • doświadczenie w sprzedaży dla klienta biznesowego w branży leasingowej, finansowej
  • samodzielność w realizacji powierzonych zadań
  • wykształcenie min. średnie
  • czynne prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • zatrudnienie w renomowanej firmie na rynku na podstawie umowy o pracę
  • narzędzia do realizowania celów sprzedażowych: laptop, telefon komórkowy
  • kompleksowy system szkoleń produktowych i sprzedażowych
  • wynagrodzenie podstawowe oraz atrakcyjny system premiowy uzależniony od osiąganych wyników

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • program rekomendacji pracowników

Doradca Finansowy, Wałbrzych