Logo Pracuj.pl

Doradca Finansowy

EFL Finance SAO firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • aktywne pozyskiwanie i budowa własnego portfela Klientów oraz zarządzanie relacjami z Klientami i Partnerami biznesowymi
  • realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych
  • identyfikacja potrzeb inwestycyjnych Klientów, negocjowanie ofert oraz finalizacja sprzedaży
  • profesjonalne doradztwo w zakresie oferowanych produktów

Nasze wymagania

  • do naszego zespołu poszukujemy ludzi, którzy lubią sprzedaż, dobrze czują się w pracy z Klientem oraz chcą rozwijać swoją karierę w świecie finansów
  • wysoka motywacja do działania i osiągania wyników, samodzielność, wytrwałość oraz inicjatywa - będą potrzebne przy realizacji celów sprzedażowych
  • umiejętność nawiązywania i budowania trwałych relacji - to bardzo ważne w pracy z Klientami i Partnerami biznesowymi
  • otwartość na potrzeby Klienta, szacunek i odpowiedzialność – bo to kluczowe wartości w naszej firmie
  • mile widziane doświadczenie w sprzedaży oraz znajomość produktów finansowych. Jeśli jednak nie posiadasz doświadczenia - wszystkiego Cię nauczymy
  • gotowość do nauki i podnoszenia kompetencji
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • wykształcenie wyższe - mile widziane
  • pozytywne nastawienie i poczucie humoru – bardzo wskazane :)

To oferujemy

  • zatrudnienie w stabilnej, istniejącej od 30 lat na rynku firmie
  • elastyczne podejście: pracę na podstawie UoP lub na zasadzie B2B
  • atrakcyjne wynagrodzenie (wynagrodzenie podstawowe oraz system premiowy uzależniony od osiąganych wyników)
  • szkolenia na start i kompleksowe wdrożenie
  • niezbędne narzędzia do wykonywania pracy
  • możliwość wymiany doświadczeń w ramach międzynarodowej Grupy Credit Agricole
  • możliwość rozwoju pod okiem profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem w branży
  • przyjazne i pełne szacunku miejsce pracy bez względu na wiek, płeć, stopień sprawności czy jakąkolwiek inną cechę
  • oraz niezapomniane imprezy integracyjne i eventy firmowe!

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • firmowa drużyna sportowa
  • służbowy samochód do użytku prywatnego
  • ryczałt na paliwo
  • preferencyjne pożyczki
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • dofinansowanie wypoczynku
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • wellbeing
  • platforma wsparcia psychologicznego

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Doradca Finansowy, Warszawa