Oferta pracy

Doradca Firm

PKO Bank Polski SA

  • Szczecin

    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • dbasz o dobry wizerunek PKO Banku Polskiego S.A,

  • nawiązujesz współpracę z klientami z sektora małych i średnich przedsiębiorstw o przychodach rocznych ze sprzedaży do 5 mln PLN,

  • opiekujesz się klientami instytucjonalnymi znajdującymi się w przypisanym portfelu,

  • podejmujesz decyzje kredytowe zgodnie z posiadanymi kompetencjami,

  • przeprowadzasz wstępną analizę danych finansowych i ekonomicznych firm,

  • realizujsz indywidualne cele sprzedażowe,

  • rozszerzasz zakres współpracy z przedsiębiorcami poprzez oferowanie im nowych produktów i usług Grupy Kapitałowej PKO Banku Polskiego S.A,

  • wykonujesz czynności sprzedażowe i posprzedażowe w oparciu o najwyższe standardy jakości obsługi klientów.

Nasze wymagania

  • masz wiedzę z zakresu ekonomii i bankowości,

  • masz doświadczenie w pracy związanej ze sprzedażą lub obsługą klientów instytucjonalnych,

  • posiadasz prawo jazdy kat. B,

  • posiadasz wykształcenie kierunkowe (ekonomia, finanse, bankowość),

  • potrafisz analizować dane ekonomiczno-finansowe firm,

  • znasz lokalny rynek przedsiębiorców,

  • znasz techniki sprzedaży i z powodzeniem potrafisz je stosować.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • program emerytalny

  • preferencyjne pożyczki

  • firmowa biblioteka

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie usług turystycznych

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

W PKO Banku Polskim sami tworzymy, rozwijamy oraz zabezpieczamy nasze systemy i produkty. Z rozmachem korzystamy z innowacyjnych rozwiązań oraz nowoczesnych technologii. Z sukcesem wdrożyliśmy blockchain i sztuczną inteligencję. To nie wszystko! Wspieramy startupy w ich drodze do sukcesu! Od lat wyznaczamy standardy na rynku polskiej bankowości. Aby utrzymać pozycję lidera, zatrudniamy najlepszych specjalistów i ekspertów. Dołącz do nas, żeby wspólnie tworzyć PKO Bank Przyszłości.

Przewiń do profilu firmy