Logo Pracuj.pl

Doradca Firmy

SGB-BANK S.A.O firmie

  • Ciechanów, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

SGB-BANK S.A.

Mikołaja Kopernika 2

Ciechanów

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • pozyskiwanie nowych klientów instytucjonalnych przede wszystkim z sektora małych i średnich przedsiębiorstw
  • oferowanie i sprzedaż produktów bankowych i okołobankowych dla klientów instytucjonalnych
  • zarządzanie relacjami z klientami instytucjonalnymi przede wszystkim z sektora małych i średnich przedsiębiorstw
  • zapewnienie kompleksowej obsługi klientom instytucjonalnym
  • realizowanie indywidualnych celów w tym planów sprzedażowych
  • współpraca z Bankami Spółdzielczymi w zakresie kredytów konsorcjalnych

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne
  • minimum 5 lat doświadczenia w pracy z Klientem firmowym w sektorze bankowym lub praca z Klientem w sektorze usług
  • znajomość analizy finansowej przedsiębiorstw
  • prawo jazdy kategorii B
  • znajomość pakietu MS Office
  • otwartość, komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów, odpowiedzialność, samodzielność, terminowość realizacji powierzanych zadań

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • program emerytalny
  • dofinansowanie wypoczynku

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za realizację zadań sprzedażowych w segmencie Klienta Biznesowego ​

Doradca Firmy, Mikołaja Kopernika 2, Ciechanów