Ta oferta pracy jest nieaktualna od 48 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca Firmy

  • Elbląg, Olsztyn, warmińsko-mazurskie
  • Specjalista
  • 2 - 4 tys. zł brutto
  • 2017-01-05

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Tax Care S.A. poszukuje kandydatek / kandydatów do pracy w placówkach partnerskich Idea Banku na stanowisku:

Miejsce pracy: Elbląg, Olsztyn
Wynagrodzenie: 2 - 4 tys. zł

Zakres obowiązków:

  • realizacja wyznaczonych celów poprzez bezpośrednią sprzedaż profesjonalnych usług dla biznesu,
  • budowanie portfela klientów w oparciu o istniejącą bazę kontaktów i utrzymywanie z nimi długofalowych relacji,
  • umiejętne diagnozowanie potrzeb klientów oraz przygotowywanie indywidualnie dopasowanych rozwiązań,
  • profesjonalna obsługa w zakresie świadczonych usług,
  • kształtowanie pozytywnego wizerunku banku.

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie w aktywnej sprzedaży lub obsłudze klientów,
  • preferowane wykształcenie wyższe,
  • zaangażowanie i inicjatywa w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
  • doskonałe umiejętności komunikacyjne oraz wysoka kultura osobista,
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy i samodzielność w działaniu,
  • chęć uczenia się i podnoszenia kwalifikacji.

Oferujemy:

  • atrakcyjny system wynagradzania obejmujący podstawę (2000-4000 zł brutto) i system prowizyjny,
  • jasno określoną ścieżkę kariery, możliwość rozwoju i awansu w ramach struktur banku,
  • profesjonalne szkolenie wprowadzające do pracy,
  • rozbudowany system szkoleń sprzedażowych i produktowych realizowanych za pośrednictwem Akademii Finansów,
  • współpracę z profesjonalistami i możliwość zdobycia cennego know how,
  • partnerska kulturę organizacyjną oraz przyjazną atmosferę pracy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • bogaty pakiet benefitów (karta Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie).

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV zawierające informacje, o których mowa w art. 22¹ § 1 Ustawy z dnia 26 czerwca 1974 roku Kodeks pracy (DzU z 1998 r. Nr 21, poz. 94 ze zm).

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Zgodnie z art. 24 ust. 1 Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (DzU z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.) informujemy, że administratorem danych jest Tax Care SA z siedzibą przy ul. Przyokopowej 33, 01-208 Warszawa. Przedmiotowe dane przetwarzane są w celu niezbędnym do realizowanego procesu rekrutacyjnego oraz podjęcia działań przed zawarciem umowy i nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Obowiązek ich podania wynika z przepisów Ustawy z dnia 26 czerwca 1974 roku Kodeks pracy (DzU z 1998 r. Nr 21, poz. 94 ze zm.) oraz wydanych na jej podstawie aktów wykonawczych. Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz do ich poprawiania.”

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się