Oferta pracy

Doradca Firmy

SGB-BANK S.A.

  • Gdynia

    Gdynia, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • realizacja celów wynikających ze strategii Banku

  • sprzedaż produktów i usług bankowych

  • pozyskiwanie nowych Klientów (MŚP i rolnicy)

  • zarządzanie relacjami biznesowymi z Klientami

  • dbałość o jakość portfela

Nasze wymagania

  • znajomość analizy finansowej dla podmiotów gospodarczych

  • umiejętność prowadzenia rozmów sprzedażowych i cross-sellingu

  • czynne prawo jazdy kat B

  • wykształcenie wyższe

  • umiejętność szybkiego uczenia się i chęć rozwoju kompetencji niezbędnych na stanowisku

  • swoboda w nawiązywaniu relacji biznesowych

  • nastawienie na realizację celów biznesowych oraz pracę zespołową

  • dobra znajomość zagadnień analizy finansowej przedsiębiorstw

  • min 2 lata doświadczenia w pracy związanej ze sprzedażą produktów i usług bankowych w segmencie Klientów instytucjonalnych

  • znajomość narzędzi MS Office, aplikacji internetowych

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • program emerytalny

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • dofinansowanie wypoczynku

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za pracę na portfelu Klientów biznesowych oraz aktywne pozyskiwanie nowych Klientów.

Przewiń do profilu firmy