Ta oferta pracy jest nieaktualna od 31 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca Firmy

  • Gliwice, Katowice, śląskie
  • Specjalista
  • 2018-03-28

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Do oddziałów bankowych w całej Polce poszukujemy
    Kandydatów do pracy na stanowisku:

    Miejsce pracy: Gliwice, Katowice

    Opis stanowiska:

    • sprzedaż produktów finansowych dedykowanych klientom z sektora MŚP;
    • aktywne pozyskiwanie nowych Klientów oraz dbałość o utrzymywanie długotrwałych relacji;
    • przygotowywanie ofert i prezentowanie ich Klientom;
    • identyfikacja potrzeb i oczekiwań Klientów oraz zapewnienie im kompleksowych usług doradczych;
    • realizacja celów sprzedażowych.

    Wymagania:

    • doświadczenie w sprzedaży bądź obsłudze Klienta – warunek konieczny;
    • mile widziana znajomość zagadnień branży finansowej;
    • zorientowanie na Klienta oraz inicjatywa w działaniu;
    • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne;
    • profesjonalna postawa i wysoka kultura osobista;
    • samodzielność i odpowiedzialność w wykonywaniu zadań.

    Oferujemy:

    • atrakcyjny system wynagradzania (podstawa + prowizja);
    • specjalistyczne szkolenia produktowe, sprzedażowe i kompetencyjne;
    • realną perspektywę awansu i możliwości rozwoju;
    • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
    • pakiet benefitów (m. in. karta MultiSport i prywatna opieka medyczna).

    Gliwice - Aplikuj
    Katowice - Aplikuj

    Na tym etapie rekrutacji pracodawca chce pozostać anonimowy. Dowiedz się więcej