Oferta pracy

Doradca Firmy

Santander Bank Polska

  • Kęty

    Kęty, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • zarządzać relacjami z klientami należącymi do portfela 0-10 lub 10-40 mln rocznego przychodu

  • sprzedawać i obsługiwać produkty kredytowe w ramach przyznanych uprawnień do rekomendowania decyzji kredytowych oraz podejmowania decyzji kredytowych zgodnych z posiadanym stopniem umiejętności kredytowych

  • realizować zadania sprzedażowe, przy zachowaniu standardów jakości i dochodowości

  • świadczenie wysokiej jakości usług w zakresie operacji bezgotówkowych zgodnie ze standardami Banku

  • identyfikować i pozyskiwać nowych klientów

  • diagnozować potrzeby kredytowe klientów w celu sprzedaży nowych produktów

  • negocjować z klientami warunki udzielenia kredytu

  • przyjmować i kompletować wnioski kredytowe klientów instytucjonalnych oraz ich akceptacja do dalszego rozpatrywania

  • przeprowadzać analizy kredytowe i sporządzać aplikacje kredytowe

  • monitorować kredyty i inne produkty kredytowe

  • rozpatrywać skargi klientów w ramach posiadanych kompetencji

  • prowadzić rachunki klientów i monitorować obrót oraz stan zadłużenia

Nasze wymagania

  • masz wykształcenie wyższe o profilu ekonomicznym lub pokrewnym

  • masz wiedzę z zakresu analizy finansowej przedsiębiorstw

  • posiadasz znajomość prawa bankowego, dewizowego i innych zagadnień prawnych niezbędnych do pracy na tym stanowisku

  • posiadasz dobrą znajomość produktów i procedur bankowych

  • posiadasz umiejętności analizy kredytowej

  • masz doświadczenie w kredytowaniu podmiotów gospodarczych

  • masz umiejętności analitycznego myślenia

  • posiadasz znajomość standardów obsługi klienta, a także technik negocjacji i metod sprzedaży

  • posiadasz umiejętność budowania relacji z klientem

  • posiadasz umiejętność pracy zespołowej

  • masz zaangażowanie w realizację zadań, własnej inicjatywy

  • posiadasz znajomość pakietu MS OFFICE i umiejętności swobodnego posługiwania się nim

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • wewnętrzne programy rozwojowe umożliwiające doskonalenie kompetencji zawodowych

  • udział w ciekawych, strategicznych projektach

  • zgrany zespół i przyjazną atmosferę

  • atrakcyjny system motywacyjny

  • pożyczki na cele mieszkaniowe

  • ofertę produktową banku na atrakcyjnych warunkach

  • prywatną opiekę zdrowotną

  • możliwość wyboru spośród bogatej oferty świadczeń pozapłacowych w ramach systemu kafeteryjnego

  • ciekawe akcje w ramach programu propagującego zdrowy styl życia „BeHealthy”

  • pracę i możliwość wymiany doświadczeń w międzynarodowym środowisku grupy Santander

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • preferencyjne pożyczki

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • wyprawka szkolna

  • program rekomendacji pracowników