Ta oferta pracy jest nieaktualna od 443 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca Firmy

  • Opole, opolskie
  • Specjalista
  • 05.02.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Tax Care S.A. poszukuje kandydatek / kandydatów do pracy w placówkach partnerskich Idea Banku na stanowisku:

    Miejsce pracy: Opole

    Zakres obowiązków:

    • realizacja wyznaczonych celów poprzez bezpośrednią sprzedaż profesjonalnych usług dla biznesu,
    • budowanie portfela klientów w oparciu o istniejącą bazę kontaktów i utrzymywanie z nimi długofalowych relacji,
    • umiejętne diagnozowanie potrzeb klientów oraz przygotowywanie indywidualnie dopasowanych rozwiązań,
    • profesjonalna obsługa w zakresie świadczonych usług,
    • kształtowanie pozytywnego wizerunku banku.

    Wymagania:

    • mile widziane doświadczenie w aktywnej sprzedaży lub obsłudze klientów,
    • preferowane wykształcenie wyższe,
    • zaangażowanie i inicjatywa w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
    • doskonałe umiejętności komunikacyjne oraz wysoka kultura osobista,
    • bardzo dobra organizacja czasu pracy i samodzielność w działaniu,
    • chęć uczenia się i podnoszenia kwalifikacji.

    Oferujemy:

    • atrakcyjny system wynagradzania obejmujący podstawę (2000-4000 zł brutto) i system prowizyjny,
    • jasno określoną ścieżkę kariery, możliwość rozwoju i awansu w ramach struktur banku,
    • profesjonalne szkolenie wprowadzające do pracy,
    • rozbudowany system szkoleń sprzedażowych i produktowych realizowanych za pośrednictwem Akademii Finansów,
    • współpracę z profesjonalistami i możliwość zdobycia cennego know how,
    • partnerska kulturę organizacyjną oraz przyjazną atmosferę pracy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
    • bogaty pakiet benefitów (karta Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie).

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV zawierające informacje, o których mowa w art. 22¹ § 1 Ustawy z dnia 26 czerwca 1974 roku Kodeks pracy (DzU z 1998 r. Nr 21, poz. 94 ze zm).

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Zgodnie z art. 24 ust. 1 Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (DzU z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.) informujemy, że administratorem danych jest Tax Care SA z siedzibą przy ul. Przyokopowej 33, 01-208 Warszawa. Przedmiotowe dane przetwarzane są w celu niezbędnym do realizowanego procesu rekrutacyjnego oraz podjęcia działań przed zawarciem umowy i nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Obowiązek ich podania wynika z przepisów Ustawy z dnia 26 czerwca 1974 roku Kodeks pracy (DzU z 1998 r. Nr 21, poz. 94 ze zm.) oraz wydanych na jej podstawie aktów wykonawczych. Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz do ich poprawiania.”