Logo Pracuj.pl

Doradca Genetyczny

P.H. KonradO firmie

  • lubelskie
    lubelskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • doradztwo w zakresie postępu hodowlanego i rozrodu bydła
  • budowanie oraz podtrzymywanie długofalowych relacji z klientami
  • realizacja założonych planów sprzedaży na powierzonym terenie

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (preferowane rolnicze, zootechnika)
  • preferowane doświadczenie na stanowisku przedstawiciela regionalnego w branży rolniczej
  • umiejętność planowania i efektywnej organizacji własnej pracy

To oferujemy

  • zatrudnienie wyłącznie na podstawie umowy o pracę
  • ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • niezbędne narzędzia pracy
  • możliwość podnoszenia umiejętności i kwalifikacji poprzez szkolenia

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku do aplikowania.

Doradca Genetyczny, lubelskie