Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
Oferty z aktywnym „Aplikuj szybko” oznaczają, że możesz zaaplikować jednym klinięciem. „Aplikuj szybko” korzysta z dokumentów oraz treści wiadomości do pracodawcy używanych przez Ciebie przy ostatnim aplikowaniu. Możesz je zmienić, klikając przycisk „Edytuj”.

Doradca handlowo-techniczny A

Rekrutacja ukrytaO firmie

  • Cierzpięty (pow. mrągowski)

    warmińsko-mazurskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 lata temu
  • Specjalista
Opis stanowiska
  • wsparcie i doradztwo techniczne dla Klientów firmy
  • realizacja założonych planów sprzedaży
  • budowanie długofalowych relacji z Klientami firmy
  • prezentacja koncepcji, produktów i rozwiązań systemowych klientom
Wymagania
  • bardzo dobra znajomość języka chorwackiego - warunek konieczny
  • bardzo dobra znajomość technicznego języka angielskiego - warunek konieczny
  • 5 lata doświadczenia w sprzedaży B2B w branży technicznej - warunek konieczny
  • prawo jazdy kat. B
Oferujemy
  • ciekawą pracę w międzynarodowej firmie
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • niezbędne narzędzia pracy: telefon, laptop, samochód
 Jest to ogłoszenie testowe, prosimy nie aplikować.

Ogłoszenie archiwalne