Logo Pracuj.pl

Doradca Handlowo Techniczny

BlachotrapezO firmie

  • Bolesławiec
    Bolesławiec, dolnośląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Zadaniem osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie realizacja założonych celów sprzedażowych w segmencie produktów dla budownictwa mieszkaniowego: stalowe pokrycia dachowe i elewacyjne, rynny, akcesoria, systemy fotowoltaiczne. Budowanie długoterminowych relacji handlowych z klientami oraz wykonawcami, stałe monitorowanie rynku.

Nasze wymagania

  • mile widziane doświadczenie w handlu (preferowane w branży budowlanej i odnawialnych źródeł energii)
  • wykształcenie przynajmniej średnie
  • umiejętność budowania długofalowych relacji z klientami
  • dyspozycyjność
  • praktyczna znajomości programów pakietu MS Office
  • prawo jazdy kat B.

To oferujemy

  • pracę w prężnie rozwijającej się firmie
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pakiet medyczny
  • motywacyjny system wynagrodzeń
  • przyjazną i otwartą atmosferę pracy

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne

Grupa Kapitałowa Blachotrapez jest jednym z największych producentów pokryć dachowych w Polsce i Europie, zatrudniającym obecnie ponad 1000 pracowników i posiadającym oddziały produkcyjne w kilku europejskich krajach. Blachotrapez na przestrzeni 50 lat działalności przeszedł drogę od prywatnego przedsiębiorstwa do międzynarodowej korporacji. Łączymy nasze bogate doświadczenie i precyzję z ogromną pasją i chęcią ciągłego rozwoju, dzięki temu możemy wyznaczać nowe standardy w branży.

Działamy już nie tylko w pokryciach dachowych, ale również w branży odnawialnych żródeł energii. Revolt Energy to kolejna inwestycja Grupy Blachotrapez. Inwestycja, której motorem napędowym jest najnowsza technologia. Łącząc wiedzę ekspertów, wieloletnie doświadczenie i wykorzystując posiadane zasoby - już teraz wyznaczamy rewolucyjne standardy w branży fotowoltaiki

W naszym zespole cenimy ludzi, pobudzamy ich do otwartości oraz doceniamy kreatywność. W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku Doradca Handlowo Techniczny.

Doradca Handlowo Techniczny, Bolesławiec