Logo Pracuj.pl

Doradca handlowo-techniczny - branża piwowarska

Euro-PAN Sp. z o.o.O firmie

Euro-PAN Sp. z o.o.

Puławska 111A

Mokotów

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Doradztwo w zakresie stosowanych rozwiązań technicznych i technologicznych
  • Nawiązywanie i podtrzymywanie kontaktów z klientami, promocja firmy i produktów
  • Realizacji zadań sprzedażowych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (mogą być studenci ostatniego roku studiów)
  • Doświadczenie w doradztwie technicznym w branży dóbr inwestycyjnych dla przemysłu spożywczego
  • Umiejętność prowadzenia negocjacji i znajomość standardów obsługi klienta
  • Znajomość języka angielskiego
  • Prawo jazdy kat. "B"
  • Sumienność i pracowitość, samodzielność, inicjatywa, wytrwałość, obowiązkowość
  • Dyspozycyjność, gotowość do pracy w terenie (w bezpośrednim kontakcie w Klientem)
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów, umiejętność współpracy z ludźmi

To oferujemy

  • Pracę w międzynarodowych zespołach doradców
  • Ciekawą i stabilną pracę
  • Szkolenia
  • Stanowisko pracy wyposażone w niezbędne narzędzia
  • Nieograniczone możliwości rozwoju zawodowego

Benefity

  • dofinansowanie nauki języków
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • służbowy samochód do użytku prywatnego
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników

O nas

Jesteśmy firmą działającą w kooperacji z międzynarodowymi partnerami. Zajmujemy się doradztwem, planowaniem oraz sprzedażą maszyn, urządzeń oraz kompletnych linii dla przemysłu spożywczego.

Intensywnie współpracujemy z branżą piwowarską, napojów i soków, mięsną, mleczarską oraz tłuszczową.

Doradca handlowo-techniczny - branża piwowarska, Puławska 111A, Mokotów, Warszawa