Ta oferta pracy jest nieaktualna. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca handlowo-techniczny A

  • Cierzpięty (pow. mrągowski), warmińsko-mazurskie
  • Specjalista
  • 2014-11-03

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Miejsce pracy: Cierzpięty (pow. mrągowski)
    Opis stanowiska
    • wsparcie i doradztwo techniczne dla Klientów firmy
    • realizacja założonych planów sprzedaży
    • budowanie długofalowych relacji z Klientami firmy
    • prezentacja koncepcji, produktów i rozwiązań systemowych klientom
    Wymagania
    • bardzo dobra znajomość języka chorwackiego - warunek konieczny
    • bardzo dobra znajomość technicznego języka angielskiego - warunek konieczny
    • 5 lata doświadczenia w sprzedaży B2B w branży technicznej - warunek konieczny
    • prawo jazdy kat. B
    Oferujemy
    • ciekawą pracę w międzynarodowej firmie
    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • niezbędne narzędzia pracy: telefon, laptop, samochód
     Jest to ogłoszenie testowe, prosimy nie aplikować.