Oferta pracy

Doradca Handlowo Techniczny - Fotowoltaika

REVOLT ENERGY SPÓŁKA AKCYJNA

  • Kielce

    Kielce, świętokrzyskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • kontrakt B2B
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie Klientów z obszaru B2C i B2B

  • Sprzedaż produktów firmy i negocjacje handlowe

  • Realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych

  • Dbałość o wizerunek firmy i jej reprezentacja

Nasze wymagania

  • Tylko osoby z doświadczeniem w sprzedaży fotowoltaiki – warunek konieczny

  • Udokumentowane sukcesy sprzedażowe

  • Wysoka motywacja w realizacji zadań i determinacja w osiągnięciu założonych celów

  • Komunikatywność, umiejętność nawiązywania i utrzymywania dobrych relacji

  • Czynne prawo jazdy kat. B. i gotowość do pracy w terenie

  • Dyspozycyjność

To oferujemy

  • zatrudnienie w systemie B2B na atrakcyjnych warunkach

  • stałą podstawę oraz wysokie wynagrodzenie prowizyjne

  • niezbędne narzędzia pracy

  • wysoką kulturę współpracy oraz opiekę sprzedażową i posprzedażową

  • szkolenia z obsługi systemów informatycznych

  • elastyczny czas pracy

  • stabilne i długoterminowe zatrudnienie.

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

Revolt. Żyj pod prąd.

Revolt Energy to młoda, ale prężnie działająca firma z branży fotowoltaiki. Należymy do Grupy Blachotrapez – czołowego producenta pokryć dachowych.

W naszym zespole cenimy ludzi, pobudzamy ich do otwartości oraz doceniamy kreatywność.

Jest nam niezwykle miło poinformować, że marka Revolt Energy została doceniona tytułem Dobra Marka 2021! Jest to wynikiem ciągłego dążenia do doskonałości, najwyższej precyzji i dbałości o najmniejsze szczegóły, co zresztą wyróżnia wszystkie produkty Grupy Blachotrapez. Klienci doceniają markę Revolt Energy również za kompleksowe podejście, zupełnie nowe spojrzenie na fotowoltaikę oraz gwarancję bezpieczeństwa na długie lata.

Przewiń do profilu firmy

Poszukujemy absolutnych liderów sprzedaży w branży fotowoltaiki. Jesteśmy nastawieni na sukces marki i przede wszystkim naszych ludzi, dlatego stawiamy na najlepszych! Jeśli potrafisz skutecznie sprzedawać fotowoltaikę i czujesz się świetnie w tej branży a równocześnie chcesz pracować w stabilnej i silnej organizacji, aplikuj!