Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Prosimy o zawarcie w dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w dokumentach rekrutacyjnych, w szczególności w CV, przez „PALISANDER” sp. z o.o. z siedzibą w Choroszczy, 16-070 Choroszcz w celu realizacji procesu rekrutacji”. Proszę pamiętać, że w każdym czasie zgoda może być przez Panią/Pana wycofana. Może Pan/Pani wycofać zgodę między innymi mailowo lub telefonicznie 85 67 68 166 .
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca Handlowo-Techniczny

Palisander Sp. z o.o.

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ważna jeszcze 18 dni
    do: 04 lis 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwał nowych klientów z branży budowlanej

  • Budował długofalowe relacje z obecnymi klientami firmy

  • Planował działania sprzedażowe szalunków

  • Doradzał w zakresie produktowym

  • Przygotowywał oferty handlowe i negocjował warunki współpracy

  • Raportował bieżące działania

  • Monitorował i analizował rynek klientów

Nasze wymagania

  • Masz doświadczenie na stanowisku związanym ze sprzedażą - mile widziana branża budowlana

  • Masz wykształcenie wyższe kierunkowe (budowlane lub pokrewne)

  • Jesteś zorientowany na osiąganie wyników

  • Z łatwością przyswajasz wiedzę techniczną

  • Jesteś osobą komunikatywną i masz łatwość nawiązywania kontaktów

  • Potrafisz prowadzić rozmowy handlowe

  • Lubisz pracę zespołową

  • Jesteś pewny siebie i nie boisz się wyzwań

  • Jesteś dyspozycyjny i gotowy do pracy w terenie oraz do wyjazdów służbowych

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju w firmie o solidnej pozycji rynkowej

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Pracę w dobrej atmosferze i kreatywnym zespole

  • Samochód służbowy oraz nowoczesne narzędzia niezbędne do pracy

  • Umowę o pracę

  • Prywatną opiekę medyczną

Palisander sp. z o.o. to firma z blisko 30-letnią tradycją. Dostarczamy systemy szalunkowe największym przedsiębiorstwom budowlanym na terenie całego kraju. Zatrudniamy ponad 150 pracowników. Priorytetem jest dla nas bezpieczeństwo, dlatego wszyscy pracownicy są zatrudnieni na umowę o pracę. Gwarantujemy stabilne zatrudnienie, terminowość wypłat, dobre warunki pracy i bogaty pakiet socjalny dla wszystkich pracowników.

Od zawsze stawiamy na ludzi – młodych, kreatywnych, nie bojących się żadnych wyzwań.

Przewiń do profilu firmy