Oferta pracy

Doradca Handlowo Techniczny

Blachotrapez

  • Kluczbork

    Kluczbork, opolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Zadaniem osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie realizacja założonych celów sprzedażowych w segmencie produktów dla budownictwa mieszkaniowego: stalowe pokrycia dachowe i elewacyjne, rynny, akcesoria, systemy fotowoltaiczne.

  • Budowanie długoterminowych relacji handlowych z klientami oraz wykonawcami, stałe monitorowanie rynku.

Nasze wymagania

  • mile widziane doświadczenie w handlu (preferowane w branży budowlanej i odnawialnych źródeł energii)

  • wykształcenie przynajmniej średnie

  • umiejętność budowania długofalowych relacji z klientami

  • dyspozycyjność

  • praktyczna znajomości programów pakietu MS Office

  • prawo jazdy kat B.

To oferujemy

  • pracę w prężnie rozwijającej się firmie

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • atrakcyjny pakiet szkoleń

  • pakiet medyczny

  • motywacyjny system wynagrodzeń

  • przyjazną i otwartą atmosferę pracy

  • zniżki na produkty firmowe, ciekawe oferty od biznesowych partnerów.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

Tworzymy miejsce pracy w którym:

• dzień zaczyna się od uśmiechu na twarzy a kończy z satysfakcją,

• pracownikom się przewodzi a nie nimi zarządza,

• rozmawia się o faktach a nie o plotkach,

• nie ocenia się za poglądy a za faktyczny wkład.

Pracuj z nami w świetnym miejscu pracy – Blachotrapez!

Jesteśmy #TEAMBlachotrapez zespołem ludzi z pasją. Dzięki swojej pracy tworzymy jedną z największych polskich spółek w branży budowlanej. Nasze produkty można znaleźć w 200 własnych placówkach handlowych oraz u ponad 2000 dystrybutorów w Europie, Kanadzie, USA, Azji oraz Afryce.

Naszą siłą jest Grupa Blachotrapez. Ponad tysiąc różnorodnych osobowości oraz pięć nowoczesnych marek: Revolt Energy – instalacje PV, KROP – systemy rynnowe i podsufitka dachowa, Gard – ogrodzenia, Solid Steel – pokrycia z kruszywem skalnym oraz PVex – hurtownia komponentów OZE.

Jak wygląda nasza codzienność?

Swój dzień zaczynamy z dobrą energią i również z taką go kończymy! Co nam w tym pomaga? Nie tylko atmosfera, ale i szerokie możliwości rozwoju. Wzajemnie inspirujemy się do działania, wspieramy w nowych inicjatywach, a w wolnym czasie –rozwijamy swoje pasje!

Pracuj z nami w Blachotrapez – jednym z Najlepszych Miejsc Pracy w Polsce!

Jesteśmy #BlachotrapezTeam! Z nami poczujesz, że Twoja praca ma znaczenie, znajdziesz wsparcie w działaniu i wiele ciekawych wyzwań.

Nasza kultura miejsca pracy została wyróżniona przez Instytut Great Place to Work® Polska tytułem Najlepszego Miejsca Pracy w Polsce. Jesteśmy dumni, że nasze działania w tworzeniu świetnego miejsca pracy dla wszystkich spotykają się z takim uznaniem.

Dla nas ważna jest satysfakcja z pracy naszych pracowników. Jest ona jednym z elementów odpowiedzialnej strategii naszej firmy.

Postaw na ROZWÓJ – Mamy to w DNA!

Jeśli stawiasz na kreatywną pracę, możliwości pozyskania nowego doświadczenia, chętnie uczestniczysz w nowych projektach i szkoleniach – witaj w Blachotrapez!

Zapraszamy do naszego zespołu!

Przewiń do profilu firmy