Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca handlowo-techniczny

Genway Marcin Mazurek Sp.k.

5 0007 000 brutto / mies.
  • Fryderyka Chopina 37, Płock
    Płock, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Fryderyka Chopina 37

Płock

Twój zakres obowiązków

  • Aktywnie pozyskiwał klienta na terenie Polski

  • Utrzymywanie kontaktów z obecnymi klientami

  • Pomoc w doborze produktów wg. zapotrzebowania klienta

  • Monitorowanie rynku systemów zabezpieczeń

Nasze wymagania

  • Znajomość rynku branży systemów zabezpieczeń – monitoring, alarmy, kontrola dostępu

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane

  • Umiejętność nawiązywania i utrzymywania dobrych kontaktów z Klientami

  • Wykształcenie minimum średnie,

  • Komunikatywność oraz pewność Siebie

  • Znajomość programów MS Office ( Subiekt mile widziane )

  • Prawo jazdy kat. B

Benefity

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

O nas

Firma Genway zajmuje się od 19 lat dystrybucją elektronicznych systemów zabezpieczeń. W ofercie posiadamy zarówno produkty renomowanych producentów z branży security jak i szereg marek własnych. Należą do nich: Kaler – bezprzewodowy system przywoławczy; Genway – wideodomofony i domofony; Vidiline – widedomofony, kamery IP, rejestratory, systemy kontroli dostępu. Sami prowadzimy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oraz przeprowadzamy szkolenia z instalacji naszych produktów.