Ta oferta pracy jest nieaktualna od 165 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca Handlowo-Techniczny

  • Płońsk, mazowieckie
  • Specjalista
  • 04.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy jednym z największych producentów pokryć dachowych w Polsce, zatrudniającym obecnie ponad 650 pracowników. Kluczem do sukcesu firmy oraz jej obecnej pozycji na rynku są: pasja, tradycja i wieloletnie doświadczenie.

    Do nowopowstałego Zakładu Produkcyjnego poszukujemy zaangażowanych kobiet i mężczyzn  na stanowisko:
    Wymagania:
    • mile widziane doświadczenie w handlu ( preferowane w branży budowlanej)
    • wykształcenie przynajmniej średnie
    • umiejętność budowania długofalowych relacji z klientami
    • dyspozycyjność
    • praktyczna znajomości programów pakietu MS Office
    • prawo jazdy kat B.
    Obowiązki:
    • Zadaniem osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie realizacja założonych celów sprzedażowych w segmencie produktów dla budownictwa mieszkaniowego: stalowe pokrycia dachowe i elewacyjne, rynny, akcesoria. Budowanie długoterminowych relacji handlowych z klientami oraz wykonawcami, stałe monitorowanie rynku.
    Co oferujemy:
    • pracę w prężnie rozwijającej się firmie,
    • możliwość rozwoju zawodowego,
    • pakiet medyczny
    • motywacyjny system wynagrodzeń,
    • przyjazną i otwartą atmosferę pracy.

    Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie (CV, list motywacyjny)
    ze zdjęciem za pomocą przycisku APLIKUJ.

    Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.
    Przesłanych CV nie zwracamy.

    opis