Doradca handlowo-techniczny - Specjalista ds. sprzedaży

  • lubuskie
  • Specjalista
  • 2018-11-09
  • Ważna jeszcze 19 dni (do 2018-12-09)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Już od ponad 20 lat jakość i ciągły rozwój stanowią podstawowe standardy naszego biznesowego funkcjonowania. Dewizą M&MR Trading Polska sp. z o.o. są działania zorientowane na przyszłość – przewidywanie potrzeb, poszerzanie kompetencji oraz optymalizowanie oferty.

    Wsłuchujemy się w głos naszych Klientów – z myślą o nich nasze branżowe Business Units – TransComfort, TTM Technologia Transferu Mediów oraz Phoenix Xtra Print Polska, pozostają wierne najwyższej jakości produktu, specjalistycznej i innowacyjnej technologii, komfortowym rozwiązaniom oraz kompetentnemu serwisowi.

    (praca zdalna)

    Zakres obowiązków:

    • Pozyskiwanie nowych klientów oraz dbałość o klientów pozyskanych.
    • Sporządzanie ofert cenowych dla Klientów i praca z systemem CRM.
    • Budowanie bazy danych dotyczących swoich klientów.
    • Bezpośredni kontakt z dostawcami w celu uzyskania podstawowych informacji techniczno-handlowych.
    • Monitorowanie działań konkurencji.
    • Utrwalanie i pogłębianie wiedzy związanej z ofertą.
    • Poszukiwanie na rynku rozwiązań technicznych stanowiących niezbędne uzupełnienie bieżącej oferty.
    • Rozpatrywanie reklamacji Klientów we współpracy z Działem Zakupów i Sprzedaży.
    • Monitorowanie windykacji długów w porozumieniu z Księgowością.
    • Reprezentowanie firmy podczas postępowań przetargowych oraz przygotowywanie oferty przetargowej.
    • Reprezentowanie firmy podczas targów i konferencji.
    • Obszar działalności: dostosowanie działań regionalnych do miejsca zamieszkania

    Wymagania:

    • Wykształcenie średnie lub wyższe.
    • Doświadczenie w branży przemysłowej – mile widziane doświadczenie w branży węży przemysłowych.
    • Znajomość języka angielskiego lub/i niemieckiego.
    • Prawo Jazdy kategorii B.

    Co oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Możliwość rozwoju zawodowego w dobrze prosperującej firmie
    • Możliwość samorealizacji i kreatywnego tworzenia nowych ścieżek sprzedaży
    • Pracę pełną wyzwań i dynamiki
    • Przyjazną atmosferę w pracy
    • Uczestnictwo w szkoleniach merytorycznych i ciągły rozwój
    • Pakiet socjalny (opieka medyczna, ubezpieczenie na życie i zdrowie, pakiet kafeteryjny, wczasy pod gruszą)
    • Naukę języka obcego
    • atrakcyjne wynagrodzenie + system premiowy.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.