Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca Handlowo – Techniczny / Sprzedawca

Hodowca Sp. z o.o.O firmie

  • Starogardzka 70
    Straszyn (pow. gdański), pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Hodowca Sp. z o.o.

Starogardzka 70

Straszyn (pow. gdański)

Firma Hodowca Sp. z o.o. w Straszynie istnieje na polskim rynku od 25 lat. Świadczy kompleksowe usługi wyposażając budynki inwentarskie dla drobiu i trzody chlewnej. Jesteśmy bezpośrednim dystrybutorem największych światowych producentów. Obecnie poszukujemy kandydatów na  stanowisko Doradca Handlowo – Techniczny / Sprzedawca. Dołącz do naszego Zespołu. Zapewniamy miłą atmosferę oraz atrakcyjne zarobki.

Opis stanowiska:

  • Praca stacjonarna w biurze, Straszyn k/Gdańska, od poniedziałku do piątku, w godzinach 7.30-15.30
  • Doradztwo
  • Sprzedaż towarów i usług.
  • Kontakt z Klientem, a w szczególności:
  • aktywne poszukiwanie nowych Klientów;
  • udzielanie informacji w zakresie oferty handlowej firmy - towary i usługi;
  • przygotowywanie ofert handlowych, kosztorysowanie;
  • uczestniczenie w wydarzeniach o charakterze promocyjnym, w szczególności imprez    handlowych typu: targi, wystawy, dni otwarte, szkolenia, prezentacje
  •  zarządzanie stroną internetową i sklepem

Wymagania:

  • wykształcenie: średnie lub wyższe (mile widziane techniczne lub rolnicze)
  • prawo jazdy kat. B
  • znajomość języków obcych: j. angielski w stopniu komunikatywnym w mowie i piśmie
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Predyspozycje:

komunikatywność, umiejętność budowania relacji z innymi, umiejętność negocjacji, nastawienie na klienta, dobre zarządzanie swoim czasem pracy, radzenie ze stresem i konfliktami, obowiązkowość, wiedza techniczna, poczucie humoru, kultura osobista

Oferujemy:

  • atrakcyjne zarobki,
  • dogodne godziny pracy – Biuro Straszyn k/ Gdańska, zatrudnienie w ramach umowy o pracę lub działalność, stabilność zatrudnienia, pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Swoje CV prosimy przesyłać poprzez przycisk Aplikuj.

Zapraszamy również do kontaktu telefonicznego.

Ogłoszenie archiwalne