Ta oferta pracy jest nieaktualna od 97 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca Handlowo-Techniczny

  • świętokrzyskie
  • Specjalista
  • 2018-01-15

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Naszym podstawowym kierunkiem działalności jest produkcja, sprzedaż oraz usługi serwisowe specjalistycznych narzędzi skrawających wykorzystywanych w branży meblowej oraz obróbce drewna

    Zdobyte przez 18 lat doświadczenie, wysoko wykwalifikowana kadra, najnowocześniejsze maszyny i urządzenia oraz innowacyjne technologie sprawiają, że oferowany przez nas asortyment jest gwarancją jakości, niezawodności i trwałości.

    Obecnie do naszego zespołu sprzedażowego poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    DORADCA HANDLOWO-TECHNICZNY

    OPIS STANOWISKA:

    • Rozwój sprzedaży na terenie województw : świętokrzyskiego, małopolskiego i podkarpackiego.
    • Budowanie i utrzymywanie stałych relacji z kontrahentami,
    • Przygotowywanie ofert narzędzia i usługi oferowane przez naszą firmę,
    • Realizacja celów sprzedażowych poprzez profesjonalne doradztwo techniczne,
    • Sporządzanie raportów z wykonanej pracy  i raportowanie wyników do przełożonych.

    WYMAGAMY:

    • Wykształcenie minimum średnie techniczne,
    • Doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej i obsłudze klienta,
    • Umiejętności sprzedażowych i kompetencji w zakresie doradztwa technicznego,
    • Umiejętność prowadzenia prezentacji produktowych - praktycznych i teoretycznych,
    • Dyspozycyjność i prawo jazdy kategorii B.,
    • Gotowość do odbywania regularnych wizyt u klientów,
    • Zainteresowania i „ ciekawość” techniczna, będzie dodatkowym atutem.

    OFERUJEMY:

    • Narzędzia niezbędne do pracy (samochód, telefon służbowy, laptop),
    • Formę zatrudnienia – umowa o pracę,
    • Atrakcyjne wynagrodzenie,
    • Samodzielność w podejmowaniu działań,
    • Pracę w dynamicznej i rozwijającej się firmie

    Dowiedz się więcej o nas: BRYK

    Prosimy o wysłanie CV za pomocą formularza dostępnego
    pod przyciskiem APLIKUJ poniżej.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97 (Dz. U. Nr 133 poz. 883)".