Doradca Handlowo - Techniczny - systemy logistyczne dla przemysłu

Gawroński Sp.z o.o. O firmie

Gawroński Sp.z o.o.

Średzka 2

Mechlin (pow. śremski)

Firma Gawroński Sp. z o.o. –  producent systemów logistycznych dla przemysłu, poszukuje osoby do pracy na terenie całej Polski.

Doradca Handlowo - Techniczny
- systemy logistyczne dla przemysłu
Miejsce pracy: Mechlin k.Śremu

Opis stanowiska:

  • Pozyskiwanie nowych klientów
  • Zapewnienie wysokiego standardu obsługi klienta
  • Profesjonalne doradztwo techniczne
  • Odbywanie częstych spotkań z klientami
  • Przygotowywanie ofert

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe w dziedzinie inżynierii mechanicznej lub przemysłowej
  • Umiejętność sprzedaży produktów technicznych
  • Znajomość języka obcego (niemieckiego lub angielskiego, przydatna do komunikacji wewnątrzfirmowej i z Klientami)
  • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży na podobnym stanowisku
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie (umowa o pracę),
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz szansę na zdobywanie nowych doświadczeń,
  • Praca w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Wstępne szkolenia wdrożeniowe z produktów.

CV wraz z listem motywacyjnym prosimy składać za pośrednictwem przycisku APLIKUJ

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy