Oferta pracy

Doradca Handlowo-Techniczny w dziale Systemy Okienne

REHAU Sp. z o.o.O firmie

  • pomorskie

    pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • budowanie sieci kontaktów biznesowych

  • przygotowywanie rozwiązań produktowych dla Klienta

  • wsparcie Klientów w przetargach

  • zaangażowanie w projektach w Czechach i Krajach Bałtyckich

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne lub techniczne: budownictwo

  • min. 3 lata doświadczenia zawodowego w branży budowlanej na rynku polskim

  • ugruntowane kontakty z firmami budowlanymi, deweloperami, architektami, projektantami

  • znajomość norm oraz przepisów budowlanych

  • znajomość głównych megatrendów w budownictwie : zielony budynek, SMART Home itp.

  • udział w projektach lub programach budowlanych na rynku polskim / europejskim

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • System MyBenefit

  • Otwarta i przyjazna komunikacja

Obszar działania:

Polska