Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca Handlowo-Techniczny

CREATON Polska sp. z o.o.

  • warmińsko-mazurskie

    warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Odpowiedzialność za sprzedaż zgodnie z założonymi planami, produktów i rozwiązań firmy w zakresie pokryć dachowych

  • Aktywna współpraca z różnymi grupami klientów w regionie, takimi jak: hurtownie pokryć dachowych, hurtownie ogólnobudowlane, dekarze, deweloperzy oraz architekci

  • Przeprowadzanie szkoleń dla partnerów handlowych, dekarzy oraz architektów

  • Negocjowanie warunków handlowych

  • Współpraca z Akademią Szkoleniową CREATON

Nasze wymagania

  • Min. 3-letnie doświadczenie w sprzedaży w powierzonym regionie

  • Wykształcenie wyższe, mile widziane o profilu technicznym

  • Znajomość rynku materiałów budowlanych będzie dodatkowym atutem

  • Prawo jazdy kat. B

  • Umiejętności łatwego nawiązywania kontaktu oraz budowania długotrwałych, dobrych relacji

  • Kreatywność, inicjatywa własna, zaangażowanie i ambicja przy realizacji zadań

To oferujemy

  • Interesująca praca w międzynarodowym koncernie

  • Motywacyjny system wynagrodzeń

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Praca w ambitnym, kompetentnym zespole

  • Narzędzia pracy: samochód służbowy, laptop, iPhone, iPad

  • Pakiet socjalny, w tym: bezpłatną opiekę medyczną Lux Med i dofinansowanie do karty Multisport

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • program rekomendacji pracowników

  • karta Multisport

  • ubezpieczenie NW na preferencyjnych warunkach

CREATON Polska sp. z o.o to lider krajowego rynku ceramicznych pokryć dachowych. Na sukces naszej firmy pracuje w Polsce łącznie około 300 pracowników. W naszych trzech zakładach produkcyjnych: w Olkuszu, w Chojnicach i w Widziszewie, tworzymy najwyższej jakości dachówki ceramiczne i cementowe wraz z oryginalnymi akcesoriami i elementami montażowymi. Pracujemy z najnowszymi technologiami cały czas doskonaląc nasze produkty po to, by dostarczać naszym odbiorcom wyjątkową jakość dopasowaną do indywidualnych potrzeb. 20 lat historii naszej spółki w Polsce nauczyło nas, że siłą firmy są jej pracownicy. Będąc częścią międzynarodowej grupy TERREAL-CREATON, która jest wiodącym producentem ceramicznych pokryć dachowych w Europie, czerpiemy z ogromnego, skumulowanego przez pond 130 lat doświadczenia. Wzajemnie się wspieramy, inspirujemy, inwestujemy we wspólne pomysły. Dążymy do rozwoju podejmując kolejne wyzwania. Liczą się dla nas ludzie i pasja towarzysząca im w codziennej pracy. Doceniamy wszystkie umiejętności i talenty. To dzięki temu produkty marki CREATON są tak wyjątkowe.

Przewiń do profilu firmy