Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca handlowy - Asystent w dziale obsługi klienta

FORTADOR SP.J.O firmie

  • Sękocin Stary (pow. pruszkowski)

    Sękocin Stary (pow. pruszkowski), mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • obsługa systemu sprzedażowego ERP

  • Pozyskiwanie klientów i budowanie trwałych relacji handlowych

  • Bieżąca obsługa kontrahentów

  • Realizowanie i koordynowanie zamówień

  • rejestracja nowych kontrahentów

  • wystawianie faktur, WZ oraz innych dokumentów sprzedażowych

  • dbanie o dobry wizerunek firmy

  • realizacja planów sprzedażowych

Nasze wymagania

  • znajomość języka niemieckiego i angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację będzie dodatkowym atutem

  • umiejętność nawiązywania kontaktów z klientami

  • doświadczenie w pracy biurowej

  • umiejętność pracy zespołowej

  • wysoka kultura osobista

  • prawo jazdy kat. B

  • dobra organizacja pracy, samodzielność w działaniu, otwartość

  • znajomość pakietu MS Office

  • sumienne wykonywanie powierzonych obowiązków

  • pracowitość i chęć podnoszenia kwalifikacji

  • nowe wyzwania są dla ciebie motywacją do dalszego działania

  • jesteś osobą zdeterminowaną do działania

To oferujemy

  • Praca u międzynarodowego lidera branży

  • Realny wpływ na rozwój firmy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • niezbędne narzędzia pracy

  • miłą atmosferę pracy w sympatycznym zespole!