Ta oferta pracy jest nieaktualna od 8 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca Handlowy B2B

  • Kielce, świętokrzyskie
  • Specjalista
  • 07.09.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    BOSKY bardzo nowocześnie zarządzana firma, działająca w całej Polsce z siedzibą główną w Kielcach, specjalizująca się w sprzedaży opakowań i maszyn pakujących

    poszukuje kandydatki/kandydata na stanowisko:
    Miejsce pracy: Kielce
    Zarówno nowoczesność i dobra jakość urządzeń jak i wysoki poziom oferowanych usług z zakresu automatyki pakowania, inżynierii i doradztwa technicznego determinują codzienną pracę całego zespołu, który ciągle się rozwija i jest dlatego otwarty na ludzi ambitnych i gotowych do nowych wyzwań.

    Zespół sprzedaży B2B dzieli się na Dział Sprzedaży Maszyn, Sprzedaży Towarów oraz Dział Serwisu Technicznego. Wszystkich pracowników charakteryzuje gotowość do codziennej podróży i samodzielność działania oraz znajomość języków obcych, ponieważ komunikacja z dostawcami z całego świata odbywa się głównie w języku angielskim.

    Obowiązki:
    • doradztwo w zakresie urządzeń pakujących / materiałów opakowaniowych,
    • pozyskiwanie nowych Klientów (obszar: Polska) oraz dbałość o obsługę istniejących Klientów (różne branże, w tym automotive, farmaceutyka),
    • prowadzenie prezentacji i szkoleń dotyczących produktów,
    • przygotowanie ofert handlowych i kalkulacji w oparciu o standardy firmy,
    • negocjowanie warunków sprzedaży,
    • podnoszenie własnych kwalifikacji przez szkolenia (np. naszych zagranicznych dostawców),
    • dbanie o wizerunek firmy.

    Wymagania:

    • preferowane średnie lub wyższe wykształcenie techniczne,
    • prawo jazdy poparte kilkuletnim doświadczeniem w prowadzeniu samochodu,
    • doświadczenie na stanowisku związanym z aktywną sprzedażą B2B,
    • wiedza z zakresu standardów profesjonalnej obsługi klienta biznesowego,
    • umiejętność samokształcenia oraz gotowość do skutecznego przyswojenia wiedzy specjalistycznej,
    • gotowość do samodzielnej pracy i do podróży samochodem na terenie Polski,
    • umiejętność planowania pracy oraz skutecznego nawiązywania relacji długoterminowych,
    • silna motywacja do pracy, aktywna postawa i silne nastawienie na wynik,
    • komunikatywna znajomość języka angielskiego.

    Oferujemy:

    • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
    • stabilne zatrudnienie na bazie umowy o pracę na pełny etat,
    • jasne zasady współpracy i cele,
    • atrakcyjne warunki finansowe (podstawa + premie zależne od osiąganych wyników indywidualnych oraz grupowych),
    • premie uznaniowe (np. świąteczne),
    • elastyczny czas pracy,
    • interesujące projekty i możliwość rozwoju zawodowego,
    • niezbędne narzędzia do pracy,
    • przyjazny, zgrany zespół.

    Z przyjemnością powitamy w zespole osobę, dla której celem jest zdobywanie nowych doświadczeń, a stabilność to jeden z priorytetów.