Doradca Handlowy

  • Białystok, podlaskie
  • Specjalista
  • 2017-10-24
  • Ważna jeszcze 1 dzień (do 2017-11-23)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

BIBUS MENOS Sp. z o.o. jest polsko-szwajcarską firmą o profilu sprzedażowo-produkcyjno-usługowym. Działalność na polskim rynku rozpoczęliśmy w 1994 roku jako MENOS Sp. z o.o., po czym po kilku latach weszliśmy w skład holdingu BIBUS AG. Holding działa na świecie w ponad dwudziestu krajach Europy i Azji. Dzięki temu mamy możliwość aktywnego korzystania z ponad siedemdziesięcioletniego doświadczenia oraz multikulturowego know-how Grupy BIBUS.

Jesteśmy dostawcą pneumatyki, mechatroniki, automatyki, hydrauliki siłowej, filtracji i drukarek 3d. Produkujemy siłowniki pneumatyczne, agregaty i zasilacze hydrauliczne, napełniamy sprężyny gazowe, prowadzimy montaż motoreduktorów.

Nasza firma ciągle się rozwija,
obecnie planujemy otwarcie siedziby w Białymstoku – DOŁĄCZ DO NAS!

szukamy osoby na stanowisko:
Miejsce pracy: Białystok
Nr ref. 10/BHB/2017

Twoje zadania na stanowisku:

  • realizacja powierzonych planów sprzedażowych i wyznaczonych zadań
  • obsługa kontrahentów, uzyskiwanie zamówień i nawiązywanie współpracy z obecnymi i nowymi partnerami
  • sprzedaż produktów firmy z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb i specyfiki prowadzonej działalności klienta
  • analizowanie struktury sprzedaży dla lepszych wyników i efektywności
  • budowanie i utrzymywanie pozytywnych i długoterminowych relacji z klientami oraz partnerami

Tego oczekujemy od Ciebie:

  • wykształcenie techniczne (preferowane wyższe mechaniczne, mechatroniczne, elektryczne)
  • czynne prawo jazdy kat. B.
  • gotowość do wyjazdów służbowych
  • znajomość języka angielskiego w stopniu min. komunikatywnym
  • mile widziane doświadczenie w sprzedaży produktów z branży pneumatyki lub mechatroniki
  • doświadczenie w sprzedaży
  • umiejętność pracy w zespole
  • silne ukierunkowanie na realizację wyznaczonych celów
  • doskonała organizacja czasu pracy

Co zyskasz, pracując u nas:

  • zaoferujemy Ci pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • otrzymasz stabilne, uczciwe warunki zatrudnienia (w tym umowa o pracę)
  • zagwarantujemy niezbędne narzędzia pracy
  • wspólnie z Tobą zadbamy o Twój rozwój zawodowy (w tym szkolenia u zagranicznych dostawców)
  • zapewnimy Ci pracę w przyjaznym środowisku oraz bardzo dobre warunki socjalne (w tym program Benefit oraz ubezpieczenie zdrowotne)

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji (CV i listu motywacyjnego)
z zaznaczonym numerem referencyjnym
za pomocą przycisku Aplikuj teraz.

Do aplikacji prosimy dołączyć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez firmę BIBUS MENOS Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku przy ul. Spadochroniarzy 18,  zgodnie z  Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.081997 r., Dz. U. Nr 133 poz. 883.”

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się