Doradca Handlowy

Imperial Tobacco Polska S.A.O firmie

  • Bielsk Podlaski

    Bielsk Podlaski, podlaskie
  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie zadań zwiększających zakupy przez konsumentów, zgodnych z planem biznesowym dla detalisty

  • Pracę z portfolio w oparciu o potrzeby detalisty/konsumenta

  • Dbanie o ekspozycję produktów w punktach sprzedaży detalicznej

  • Budowanie i utrzymywanie dostępności marek Imperial Tobacco

  • Tworzenie dobrych relacji biznesowych z detalistami oraz doradztwo w zakresie rozwoju punktu sprzedaży

Nasze wymagania

  • Nastawienie na osiąganie wyników indywidualnych oraz zespołowych

  • Odpowiedzialność oraz samodzielność w realizacji powierzonych zadań

  • Umiejętność nawiązywania i podtrzymywania kontaktów biznesowych

  • Prawo jazdy kat. B oraz doświadczenie w prowadzeniu samochodu

  • Zamieszkanie na terenie: Białystok, Bielsk Podlaski i okolice

  • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży, najchętniej w branży FMCG

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • bony żywieniowe

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

  • dodatkowy urlop

  • służbowy komputer

  • premia roczna tzw. "13stka"