Ta oferta pracy jest nieaktualna od 31 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca handlowy

  • Bojanowo, Gostyń, Grabów nad Prosną, Jarocin, Kalisz, Kępno, Kościan, Koźmin Wielkopolski, Krobia, Krotoszyn, Leszno, Miejska Górka, Odolanów, Ostrów Wielkopolski, Ostrzeszów, Osieczna, Poniec, Pleszew, Rakoniewice, Raszków, Rawicz, Rydzyna, Śmigiel, Sulmierzyce, Wolsztyn, Chojno (pow. kaliski), Jasień (pow. kościański), Jerka (pow. kościański), Kąkolewo (pow. leszczyński), Kobyla Góra (pow. ostrzeszowski), Krzemieniewo (pow. leszczyński), Krzywiń, Mochy (pow. wolsztyński), Obra (pow. wolsztyński), Pakosław (pow. rawicki), Pępowo (pow. gostyński), Przemęt (pow. wolsztyński), Widziszewo (pow. kościański), Włoszakowice (pow. leszczyński), wielkopolskie
  • Specjalista
  • 25.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Bojanowo, Gostyń, Grabów nad Prosną, Kalisz, Kępno, Kościan, Krobia, Krotoszyn, Krzywiń, Leszno, Miejska Górka, Odolanów, Osieczna, Ostrów Wielkopolski, Ostrzeszów, Pleszew, Poniec, Rakoniewice, Raszków, Rawicz, Rydzyna, Sulmierzyce, Śmigiel, Wolsztyn, Jarocin, Koźmin Wielkopolski, Kobyla Góra (pow. ostrzeszowski), Chojno (pow. kaliski), Widziszewo (pow. kościański), Krzemieniewo (pow. leszczyński), Jerka (pow. kościański), Kąkolewo (pow. leszczyński), Pakosław (pow. rawicki), Pępowo (pow. gostyński), Mochy (pow. wolsztyński), Przemęt (pow. wolsztyński), Włoszakowice (pow. leszczyński), Jasień (pow. kościański), Obra (pow. wolsztyński)

    Poznaj zakres obowiązków:

    • Realizacja zadań sprzedażowych: indywidualnych i zespołowych;
    • Budowanie długofalowych relacji biznesowych i systematyczna obsługa klientów na podległym terenie;
    • Dbałość o stałe poszerzanie liczby klientów;
    • Zbieranie informacji o rynku;
    • Kooperacja z działami wewnętrznymi nastawiona na realizację wspólnych celów i zadań;
    • Proponowanie oraz aktywny udział we wdrażaniu i realizowaniu działań i aktywności promocyjnych.

    Wymagania:

    • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dużym atutem (preferowana branża kosmetyczna);
    • Umiejętność sprzedaży;
    • Otwartość i wysokie zdolności komunikacyjne;
    • Umiejętność planowania i organizacji pracy własnej;
    • Umiejętności analityczne;
    • Silna orientacja na cel;
    • Umiejętność działania pod presją czasu oraz radzenie sobie w sytuacjach trudnych;
    • Gotowość do założenia własnej działalności gospodarczej;
    • Prawo jazdy kat. B.

    Oferujemy:

    • Możliwość pracy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
    • Dynamiczne środowisko pracy w nowoczesnej organizacji;
    • System regularnych szkoleń;
    • Niezbędne narzędzia pracy: samochód, tablet i telefon;
    • Atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa plus system premiowy.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)".