Doradca Handlowy (Branża Badań Środowiska)

J.S. Hamilton Poland Sp. z o.o.

  • podlaskie

    podlaskie
  • ważna jeszcze 16 dni
    do: 10 lis 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie działań w zakresie sprzedaży usług badań środowiska

  • Utrzymywanie relacji z obecnymi klientami i pozyskiwanie nowych

  • Doradztwo, przygotowywanie i negocjowanie warunków współpracy

  • Koordynacja przebiegu bieżących zleceń, w tym kontakt z klientem w trakcie realizacji zlecenia

  • Analizowanie i monitorowanie wyników, wyciąganie wniosków oraz wdrażanie nowychrozwiązań poprawiających efektywność

  • Ścisła współpraca z innymi działami Spółki

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (chemia, ochrona środowiska lub pokrewne)

  • Min. 2 lata doświadczenie jako doradca handlowy bądź jako doradca klienta

  • Wysoka orientacja na realizację celów oraz bardzo dobra organizacja pracy

  • Samodzielność  i systematyczność

  • Mile widziane - doświadczenie w branży laboratoryjnej

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Benefity w ramach ZFŚS (dofinansowanie do wczasów, karty świąteczne, imprezy okolicznościowe dla dzieci)

  • Wewnętrzne szkolenia

  • Hybrydowy tryb pracy (stacjonarnie/zdalnie)

  • Telefon i komputer służbowy z możliwością korzystania do celów prywatnych

  • Premia uzależniona od realizacji celów sprzedażowych

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

Jesteśmy największą w Polsce firmą świadczącą niezależne usługi w zakresie badań i ekspertyz jakościowych, dysponującą siecią akredytowanych laboratoriów analitycznych.

Dla naszych klientów z wielu branż oferujemy szeroki wachlarz wyspecjalizowanych analiz żywności, kosmetyków i produktów chemii gospodarczej, farmaceutyków, opakowań i artykułów przemysłowych, paliw ciekłych i stałych i wielu innych.

J.S. HAMILTON POLAND Sp. z o.o. posiada ponad 10 oddziałów w Polsce oraz na rynku zagranicznym. Łącznie zatrudnia ponad 900 osób.

Przewiń do profilu firmy