Logo Pracuj.pl

Doradca Handlowy

Sto Sp.z o.o.O firmie

  • Chorzów
    Chorzów, śląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • realizacja planów sprzedażowych
  • nawiązywanie kontaktów handlowych
  • utrzymywanie stałych relacji handlowych z kontrahentami
  • doradztwo handlowe w zakresie oferowanych produktów

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie lub wyższe techniczne
  • dobra znajomość rynku inwestycyjnego w województwie
  • doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej na rynek wykonawcy i inwestora, w branży materiałów budowlanych - jako warunek konieczny
  • samodzielność i zaangażowanie w realizację powierzonych zadań
  • umiejętność budowania i utrzymania dobrych relacji z klientem
  • prawo jazdy kat. B
  • znajomość pakietu MS Office
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego/angielskiego

To oferujemy

  • miłą atmosferę pracy w zgranym zespole
  • rozwój kompetencji poprzez system szkoleń
  • zdobycie cennego doświadczenia w zespole wysokiej klasy specjalistów
  • atrakcyjny system premiowania bezpośrednio uzależniony od wyników pracy
  • opiekę medyczną
  • narzędzia do pracy (laptop, telefon komórkowy, samochód służbowy)

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów

Doradca Handlowy, Chorzów