Ta oferta pracy jest nieaktualna od 153 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca handlowy ds. chromatografii

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 16.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    ANCHEM jest przedstawicielem handlowym w Polsce renomowanych producentów aparatury naukowo-badawczej i sprzętu laboratoryjnego. Nasza oferta obejmuje spektrometrię masową, chromatografię gazową i cieczową, spektroskopię, generatory i mierniki gazów oraz szeroką gamę akcesoriów i materiałów takich jak kolumny chromatograficzne, sprzęt do dozowania cieczy i gazów, odczynniki i wzorce do chromatografii.

    Miejsce pracy: Warszawa

    Opis stanowiska:

    • bieżące kontakty z klientami, doradztwo oraz pomoc w zakresie problemów aplikacyjnych,
    • przygotowywanie ofert handlowych,
    • przygotowywanie dokumentacji przetargowej i udział w przetargach,
    • udział w targach, seminariach i konferencjach, związany z promocją produktów firmy,
    • udział w szkoleniach organizowanych przez producentów aparatury,
    • praca w biurze w Warszawie związana z wyjazdami do klientów.

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe z zakresu chemii, biotechnologii, ochrony środowiska lub pokrewnego,
    • znajomość instrumentalnych  technik analitycznych, szczególnie chromatografii (znajomość spektrometrii mas będzie dodatkowym atutem),
    • dobra organizacja pracy oraz kreatywność i samodzielność,
    • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
    • prawo jazdy kategorii B.

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie (umowa o pracę),
    • atrakcyjne wynagrodzenie z możliwością premii za dobrą realizację zadań,
    • możliwość rozwoju zawodowego.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.